Rychlé vyhledávání akcí

Café Lajka

cafelajka_ilustrfoto

Kavárna Café Lajka vám nabízí kvalitní kávu pražírny doubleshot, pivo malých pivovarů Únětice a Břevnov, dobré víno, košer farmářské pálenky a další kvalitní sortiment k vychutnání v nekuřáckém prostředí. 

V kavárně si můžete zapůjčit knihu či časopis, část prostoru je možné využít k organizování malých oslav, uzavřených jednání či přednášek, v suterénu se pak nachází malá galerie u Lajka. Samozřejmostí je wifi připojení pro návštěvníky kavárny zdarma a malý dětský koutek.

Kavárna není pouze místem ke konzumaci nápojů, je kulturním uzlem Letné. Studenti uměleckých škol z blízkého okolí i další umělci mají možnost v prostorách kavárny vystavovat svá díla. V pravidelných intervalech jsou organizovány další kulturní akce – autorská čtení, malá divadelní představení, komorní koncerty, ale i semináře a workshopy místních občanských sdružení, umělců nebo zkrátka jen sousedů.

cafelajka_koutek_ilustrfoto

Adresa:U Akademie 366/11, 17000, Praha 7, Praha
Telefon:+420 608 906 354
Email:cafelajka@gmail.com
Web:www.cafelajka.cz
Otevírací doba:

po – pá: 10:00 – 22:00

so – ne: 12:00 – 22:00

Pro děti:Dětský koutek vnitřní | Hračky
Poslední aktualizace: 22.11.2015 13:02:10

undefined zone730

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.