Rychlé vyhledávání akcí

Kulturní centrum Vozovna

Kulturní centrum Vozovna

Nově otevřené Kulturní centrum Vozovna  je otevřené od pondělí do soboty od 10 do 19 hodin. V průběhu dne je otevřena velká dětská herna, klub a kavárna se zahrádkou. Kromě toho se tu dějí různé zajímavé kulturní akce pro malé i velké.

Přijít můžete na divadlo, koncerty, kreativní dílny, autorská čtení, filmy, výstavy a mnoho dalších zajímavých akcí. Stačí sledovat program nebo se přihlásit k odběru novinek a program Vám bude pravidelně chodit e-mailem.

Některé akce jsou za neveliké vstupné, některé zdarma. Akce zdarma ve Vozovně pořádá Odbor kultury městské části Praha 3 nebo Městská knihovna. Zpoplatněné akce pořádá Za Trojku, příspěvková organizace.

Vozovnu je možné si také pronajmout na různé typy akcí od dětských oslav po semináře a setkání, a to i v neděli.

Adresa:Za Žižkovskou vozovnou 18/2687, 13000, Praha 3, Praha
Telefon:+420 222 510 796
Email:kcvozovna@zatrojku.cz
Otevírací doba:

Otevírací doba kulturního centra a dětského koutku:  pondělí – pátek 10:00 – 19:00 déle podle programu. Sobota 1 hodinu před začátkem a 1 hodinu po konci programu. Dětský koutek je v době programu pro dospělé zavřený. 

Otevírací doba kavárny: pondělí – pátek 11:00 - 19 hodin, v době programu i déle. V sobotu 1 hodinu před začátkem a 1 hodinu po konci programu.

Doprava:

tramvaje číslo 1, 9 a 11 do zastávky Vozovna Žižkov nebo Strážní

Poslední aktualizace: 15.6.2016 16:01:42

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.