Rychlé vyhledávání akcí

Sportovní a rekreační areál Pražačka

prazacka_ilustrfoto

Sportoviště v areálu: atletický ovál, basketbal, fotbalové hřiště, sauna, venkovní a krytý bazén, volejbal, nohejbal a tenis

Brány sportovního a rekreačního areálu Pražačka jsou otevřeny všem sportovcům, a to jak amatérům, tak i profesionálům, kteří si chtějí zahrát fotbal, basketbal, volejbal, nohejbal, tenis, potrénovat na atletickém oválu, rozhýbat svaly v posilovně či tělocvičně nebo si zaplavat. V areálu najdete venkovní bazén a koupaliště v jednom, dále krytý a kojenecký bazén a v neposlední řadě také saunu. 

Každá část areálu je vybavená kioskem s občerstvením

Posilněte se v hospůdce s Grill parkem, kde se můžete osvěžit nejrůznějšími nápoji a nově si ugrilovat vše podle libosti. Pro plavce je pak bistro přímo v areálu koupaliště a pro návštěvníky sauny bezprostředně v jejích prostorách. Pokud cestujete z daleka, neváhejte využít naše levné ubytování nebo zaparkujte v kempu svůj karavan, kde je také Bar & grill s terasou.

Adresa:Za Žižkovskou vozovnou 19/2716, 13000, Praha 3, Praha
Telefon:+420 222 592 015
Email:info@prazacka.cz
Web:www.prazacka.cz
Otevírací doba:

 

denně 8:00 - 22:00 hodin

Poslední aktualizace: 8.3.2018 16:12:24

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.