Rychlé vyhledávání akcí

Rodinné centrum Tudyznudy

mctudyznudy

Každé úterní dopoledne v RC Tudyznudy je věnováno především dětem nejmenším (0-1.5 let) s programem cíleně zaměřeným na rozvoj jejich motoriky, upevňování vztahu matka+dítě, uvědomování si sebe sama, rozvíjením řeči, také je zde poradenství matkám v kojení, přednášky od pediatrů atd.
Čtvrteční odpoledne je zaměřeno spíše pro rodiče s dětmi staršími (1-7 let). Program je zaměřen na rozvoj sociální a emoční inteligence, na rozvoj a obohacení řeči, součástí bývají bloky s angličtinou pro děti předškolního věku, děti soutěží v pohybových hrách a učí se fair play chování, ve výtvarných dílnách malují, modelují a rozvíjejí své výtvarné dovednosti.
Hrátky s batolátky a Hry a říkadla jsou pod vedením zkušeného arteterapeuta, dramaterapeuta a psychoterapeuta, který ze svých oborů využívá vhodné techniky.
V těchto úterních a čtvrtečních blocích se konají občas také výtvarně řemesné dílny, kdy si příchozí rodiče ale i další naučí drátkování, patchworku, plést košíky, malovat na sklo, tisk na textil a další zajímavé techniky. Nebo dílny zaměřené na roční období či nějaký svátek - jako netradiční techniky zdobení vejdumků na Velikonoce, vánoční dílna s tvořením adventních věnců se spoustou překrásného materiálu, výroba draků na podzim atd.

Adresa:Obecní úřad Jevany, Černokostelecká 49, , Jevany, Středočeský kraj
Email:tudyznudy@email.cz
Web:www.tudyznudy.eu
Poslední aktualizace: 5.3.2013 17:46:06

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.