Rychlé vyhledávání akcí

Mateřské centrum a výtvarná dílna Loučka

louckabrno

Mateřské centrum Loučka zajišťuje hlídání dětí od 1 do 6 let v dětské skupině Palouček s možností využít nabídky zájmových kroužků Výtvarné dílny Loučka. Rodiče s dětmi mohou využít Family Point, kde si děti prohrají v dětském koutku či si vytvoří výrobek ve výtvarné dílně. K občerstvení nabízí v Loučce čaj a kávu Nespresso. Celodenně probíhají výtvarné kurzy pro děti i dospělé. Výtvarná dílna Loučka nabízí široké množství výtvarných, rukodělných a řemeslných aktivit, pořádá kurz dřevořezby pro děti a dospělé začátečníky. O prázdninách organizuje příměstské tábory. Loučka je oázou klidu a pohody v centru Brna.

Rodiče s dětmi mohou využít Family Point, kde si děti prohrají v dětském koutku či si vytvoří výrobek ve výtvarné dílně. K občerstvení nabízí v Loučce čaj a kávu Nespresso. Celodenně probíhají výtvarné kurzy pro děti i dospělé. Výtvarná dílna Loučka nabízí široké množství výtvarných, rukodělných a řemeslných aktivit, pořádá kurz dřevořezby pro děti a dospělé začátečníky. O prázdninách organizuje příměstské tábory. Loučka je oázou klidu a pohody v centru Brna.

Rádi byste svým dětem uspořádali netradiční narozeninovou oslavu? Loučka Vám nabízí k této příležitosti využít prostředí své dílny - zorganizuje zábavný tvůrčí program, narozeninové divadélko, malování na obličej a jiné aktivity dle Vašeho požadavku. Na přání zajistí i občerstvení, které si ovšem můžete bez problému přinést i vlastní.

Věková kategorie: hlídání dětí 1-6 let; výtvarné dílny pro všechny věkové kategorie
Adresa:Botanická 16, 60200, Brno, Jihomoravský kraj
Telefon:+420 777 827 781
Email:info@vytvarnadilnaloucka.cz
Web:www.vytvarnadilnaloucka.cz
Otevírací doba:

Po - Pá 8:00 - 17:00 

 

Vstupné/Cena:

Hlídání dětí:
Jednorázová platba za půldenní hlídání: 340,-Kč (85,-Kč/1hod.)
Permanentka na 10 půldenních hlídání: 3000,-Kč (75,-Kč/1hod.)
Permanentka na 20 půldenních hlídání: 5000,-Kč (62,-Kč/1hod.)
Půldenní hlídání = 4 hodiny/ den
Slevy pro sourozence 50%.
Možnost dovozu zdravých obědů od 50,-Kč/oběd.
Denně kurzy v ceně

Kurzy Loučky pro nehlídané děti:
100,- Kč/1 lekce; 900,- Kč/10 lekcí

Pro děti:Dětský koutek vnitřní | Hračky | Možnost hlídání dětí
Poslední aktualizace: 18.9.2013 12:57:57

undefined zone730

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.