Rychlé vyhledávání akcí

Lanový park Máj

Ententýky

Užijte si adrenalin v přírodě hned za naším městem!
Překonávání překážek a pohyb v lanovém parku rozvíjí:
motoriku • soustředěnost • samostatnost • schopnost zapojování celého svalového aparátu • poznání sama sebe

Žlutá trasa
Žlutá trasa je trasa mírné náročnosti ve výšce 6-8 metrů, která ozkouší Vaše dovednosti a připraví Vás na další zážitky z překonávání překážek v korunách stromů. Postupně překonáte patnáct jednodušších překážek jako například: visuté lávky, přeskoky nebo jednoduché sítě. Žlutou trasu si může vyzkoušet opravdu každý…

Zelená trasa
Zelená trasa je středně náročná a zavede vás již do pořádné výšky kole 10 metrů. Vyzkoušíte si celkem 15 překážek různé náročnosti, které okoření závěrečná vertikální překážka – neobyčejný provazový žebřík. Zelenou trasu doporučujeme všem, kteří chtějí vyzkoušet svou odvahu a motoriku, ale zároveň se necítí na dlouhé sportovní výkony.

Červená trasa
Červená je trasa vysoké náročnosti, která v sobě zahrnuje téměř třicet překážek a nabídne velký zážitek i náročným návštěvníkům. Celkově měří kolem dvou set metrů a tvoří ji i vertikální překážky – tedy takové, kde překonáte i výšku, nejen vzdálenost v rovině. Nejvyšší překážka je ve dvanácti metrech a opravdovým tahákem je potom závěrečná lanovka 79 metrů dlouhá! Takže se máte opravdu na co těšit!

 

Adresa:Les Bor za ZŠ Máj, 37001, České Budějovice, Jihočeský kraj
Telefon:+420 603 553 212
Email:masek@parkmaj.cz
Web:www.parkmaj.cz
Poslední aktualizace: 4.8.2013 19:26:18

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.