Rychlé vyhledávání akcí

Studio Bubec

studio_bubec_ilustrfoto

Studio Bubec od roku 2000 působí nejen jako sochařské studio, ale i jako kulturní centrum s využitím pro rezidenční pobyty umělců, pořádá výstavy, dílny pro děti a mládež a vyvíjí mnoho dalších aktivit.

Mezinárodní umělecké rezidenční pobyty aktuálně nabízí místo pro 10 rezidentů v samostatných ateliérech a v otevřeném prostoru studia po celý rok, 24h denně. O výběru umělců k rezidenčním pobytům rozhoduje Umělecká rada studia, rezidenti jsou v kontaktu s předními českými umělci, mohou mezi sebou sdílet své zkušenosti a na konci pobytu představit vytvořená díla.


Umění ve veřejném prostoru je významné téma, kterým se od svého vzniku studio Bubec zabývá, ať již krátkodobým nebo dlouhodobým umisťováním děl do veřejného prostoru či přednáškami.


Art Safari – festival současného umění autorů z České republiky i ze zahraničí. Etablovaní vizuální umělci vystavují po boku mladých a začínajících autorů. Součástí doprovodných programů jsou také workshopy, hudební a divadelní vystoupení.


galerie BUBEC - zahájila činnost v roce 2016 jako samostatná dramaturgickou skupinou vedle rezidenčního programu, baby BUBCE a zahrady BUBCE - je zároveň komunikačním prostorem ve studiu BUBEC


baby BUBEC - workshopy, výtvarné kurzy a příměstské tábory - pořádáme tvořivé dílny pro děti i dospělé přímo ve studiu Bubec a také v nově zrekonstruovaných prostorách na Řeporyjském náměstí.

zahrada BUBEC - v roce 2016 vznikl samostatný program s nabídkou využití pro širší společnost


divadelní studio BUBEC - založené v roce 2005 pod vedením Arjany Shameti a Renáty Kubišové se zaměřuje
především na loutkové divadlo pro nejmenší diváky v nemocnicích či v dětských domovech.


Revitalizační projekty v současnosti např. Zahrada Bubec, projekt sochařské zahrady a kreativního hřiště s budovou studia pro práci s dětmi v blízkosti Studia Bubec.

Adresa:Tělovýchovná 748, 15000, Praha 5, Praha
Telefon:+420 251 625 810
Email:info@bubec.cz
Web:www.bubec.cz
Poslední aktualizace: 31.5.2016 11:10:55

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.