Rychlé vyhledávání akcí

Na in-linech údolím Tiché Orlice aneb královský in-line

Místo:Pardubický > Ústí nad Orlicí > Ústí nad Orlicí
inline_stezka_letohrad_cyklista

Jedna z nejdelších a nejkrásnějších in-line stezek u nás vede údolím Tiché Orlice. Nabízí kvalitní asfaltový povrch, minimální převýšení a je pravidelně udržována.


Výchozím bodem této cyklostezky mohou být její hraniční body, tedy Ústí nad Orlicí, Letohrad, Černovír, případně Žamberk. Právě v Žamberku najdete perfektně vybavenou in-line a cyklo půjčovnu, která nabízí k zapůjčení i lehké koloběžky. Půjčovnu dětských bruslí pak najdete v Ústí nad Orlicí. Celá délka stezky je 30 km. Pojedete údolím řeky s meandry zarostlými kvetoucími netýkavkami. Odpočinout si můžete na jezech a písečných "plážích" nebo s dětmi zastavit na některém z odpočívadel s prolézačkami a bufety přímo na trase. Stezka je dostatečně široká pro bruslaře i cyklisty. Jedinou nevýhodou stezky jsou ne zcela komfortní průjezdy městy, jízda celé trasy je tak určena spíše zkušeným a zdatným bruslařům.

Stezku je samozřejmě možné absolvovat také na kole nebo na koloběžce.

inline_stezka_letohrad

Po cestě potkáte odpočívadla s dětskými prolézačkami

 

Komentáře

Komentáře mohou z důvodu kontroly obsahu psát jen registrovaní a přihlášení návštěvníci. Přihlásit se můžete i přes svůj facebookový profil:

Jméno:
Heslo:
 
Obnovit zapomenuté heslo


Poslední aktualizace: 29.4.2013 14:47:44

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.