Rychlé vyhledávání akcí

Cyklostezka Frymburk - Lipno nad Vltavou

Místo:Jihočeský > Český Krumlov > Lipno nad Vltavou
lipno_cyklostezka_priroda

Stezka mezi Frymburkem a Lipnem nad Vltavou kopíruje levý břeh lipenského jezera.


Vytváří turistické korzo vedoucí povětšinou bezprostředně při břehu jezera. Povrch je asfaltový, proto je vhodná nejen pro cyklisty, ale také pro inline bruslaře. Stezka otevřená v roce 2010 je vyhledávanou atrakcí lákající množství návštěvníků Lipenska. To je také zřejmě jediná nevýhoda stezky - je na ní totiž občas příliš plno. 

Stezka je nenáročná, vhodná pro rodiny s menšími dětmi. Skvělý výlet na kolech či bruslích do Frymburku nebo Lipna nad Vltavou na zmrzlinu a zpět.

foto: Ententýky.cz

Komentáře

Komentáře mohou z důvodu kontroly obsahu psát jen registrovaní a přihlášení návštěvníci. Přihlásit se můžete i přes svůj facebookový profil:

Jméno:
Heslo:
 
Obnovit zapomenuté heslo


Ritter Ritterhouse - 16.12.2020 11:52

Drahý příteli,

JÁ JSEM:Sarah:Podporuji a starám se,čtu váš profil a přitahuje vás.Rád bych s vámi navázal vzájemné přátelství.Prosím,budu rád,když mi pošlete e-mail zpět v mém e-mailu ( sarahhriterhouse@outlook.com ),abych vám mohl poslat své fotografie a říct vám o sobě více
S díky a pozdravy.

 

Poslední aktualizace: 17.6.2013 12:12:09

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.