Rychlé vyhledávání akcí

Království lesa Lipno

Kralovstvi_lesa_ilustrfoto

Vše, co se odehrává pod Stezkou korunami stromů na Lipně, prožijete díky novému Království lesa. Čeká vás úžasné lesní hřiště, jež nasálo nenapodobitelnou atmosféru a rukopis, který umí jen příroda. Zvlášť ta šumavská. V novém Království lesa najdete několik desítek atrakcí a herních prvků. Některé z nich vznikly přímo na míru tomuto nádhernému zákoutí šumavské přírody. Strávíte tu hodiny zábavou, která je určena pro všechny generace.

 

Nová oáza na Šumavě je zasvěcena hrám, dovádění a zdokonalování pohybových schopností. Bez ohledu na věk. Připravte si proto dostatek energie na desítky fantastických atrakcí.

Můžete se zabydlet v bludišti mezi mladými stromky. Ztratit se v mraveništi. Anebo na velké trampolíně vyskočit až k větvoví vzrostlých stromů.

V Království lesa najdete dále originální lanovky, provazové sestavy, stromová městečka, prolézačky, houpačky, půvabné domečky pro děti, hrady a hradiště, kolotoče, pískoviště nebo skluzavky.

Všechny herní prvky a sestavy jsou certifikované a promyšleně spojují zábavu s poznáním šumavské přírody v jejích rozmanitých podobách.

Všechny herní prvky jsou inspirované lesem a životem v něm.

Rozsáhlá lanová centra připomínají stezky zvířat, pro které je les domovem. Veverky, kuny, plchové, jezevci, lišky... Právě jejich život a pohyb inspiroval tvůrce Království lesa k tomu, abyste i vy nahlédli do tajemství skrytého v zeleni.

Naučíte se ale také rozeznávat stromy. Zjistíte, jaké vlastnosti má dřevo a jaké jsou možnosti jeho využití. Poznáte stopy jeho zvířecích obyvatel a pochopíte zákonitosti života lesního společenství.

Budete si moci zahrát na originální dendrofon, vyzkoušíte hmatový chodník, nahlédnete do hmyzího hotelu nebo okusíte život v duté kládě.

Naše nové šumavské království je velkorysé. Proto si každý návštěvník odnese i dárek z nejcennějších - moudrost a bohatství lesa, které se dědí tisíce let od semínka až po vzrostlé mohykány. A nádavkem získáte čistou energii a radost z pohybu na čerstvém vzduchu.

kralovstvi_lesa_ilustrfoto2_500

Adresa:Lipno Nad Vltavou 307, 38278, Lipno nad Vltavou, Jihočeský kraj
Telefon:+420 380 420 726
Email:info@kralovstvilesa.cz
Web:www.kralovstvilesa.cz
Otevírací doba:

 

Květen10:00 - 18:00 hod.

Červen, Červenec, Srpen,

Září9:30 - 19:00 hod.

Říjen10:00 - 18:00 hod.

Vstupné/Cena:

 

Dospělý 335,- Kč

3-14 let
nad 65 let
ZTPP + doprovod zdarma  305,- Kč

Rodina
(2 dospělí a 1-4 děti do 14 let)   915,- Kč

Možno zakoupit vstupenky v balíčku se vstupenkami na Stezku korunami stromů - vstupenky pak vyjdou levněji
 

Pro děti:Bezbariérový přístup | Dětské hřiště venkovní | Živá zvířata
Poslední aktualizace: 30.6.2018 13:39:50

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.