Rychlé vyhledávání akcí

Bazén Liberec

bazenLiberec_ilustrfoto

Plavecký bazén na Tržním náměstí v Liberci byl otevřen 1. 5. 1985.Mimo sportovního vyžití při plavání poskytuje široký prostor pro aktivní formy odpočinku. 

Aktivní formy odpočinku pro celou rodinu doplňuje dětský výukový bazén, brouzdaliště s hříbkem a vířivkou pro děti od 3. měsíců.
V „mokré zóně“ najdete mimo závodního 50 m bazénu s osmi dráhami, skokanskou sekcí s prknem 1 a 3m a skokanskou věží 5m. Teplota vody se pohybuje mezi příjemnými 25.5 až 26,5 stupni, a hloubkou bazénu od 1.35m do 3.80m. Také dětský výukový bazén s maximální hloubkou 0,7 m a teplotou vody 28 stupňů, určený pro děti starší tří let. Je zde také dětské brouzdaliště s vířivkou vyhřátou na 28,5 stupně a hloubkou 30centimetrů. Pro děti od mínus devět měsíců, vodní hříbek a masážní trysky.

Od 1. září 2012 je v provozu i "přístavba" bazénu. V nerozděleném areálu je nový plavecký bazén 25 metrů se šesti drahami a s možností dvou úrovní hloubky vody, určený jak pro sportovní plavání a výuku, ale i propříchozí.

Novinkou je i "KNEIPPÚV" chodník. Tam je možná chůzí po oblázcich masáž nohou teplou a studenou vodou. V létě pak poslouží kneipp jako východ na Sluneční louku

Pro děti je tu nová, čtyřdráhová nerezová skluzavka, vlna.

Oblíbená bude jistě i "slaná" vířivka pro sedící i ležící návštěvníky.

Přístavbě dominuje potápěčská věž hluboká 8.5 metru, která má velká okna, kde budete moci sledovat výcvik potapěčů nebo si pod dozorem instruktora přístrojové potápění vyzkoušet a následně si udělat základní kurz.

Novinkou a to v celém Liberci ,je i dětský "SAUNASVĚT", uzavřený prostor s obsluhou určený výhradně na saunování dětí a ve vybraných časech i na společné saunování dětí s rodiči. Je tu mimo klasické sauny s ochlazovacím bazénkem, ten má rovněž dvě úrovně hladiny dle velikosti dětí, i parní komora, svačinový kout a "lehárna" pro odpočinek. Během saunování je možné vyjít na Sluneční louku a ochladit se vzduchem, sprchou a v zimě i sněhem.

150 metrů dlouhý , nerezový tobogan, je opravdu nejdelší "mezi Mnichovem a Moskvou" .Druhý, červený tobogana je trochu pomalejší a má "pouhých" 107 metrů.

Jste unaveni a trochu bolí nohy, žádný problém, hned vedle dojezdu je vstup do divoké řeky s vířivkou, jeskyní a nuceným plaváním, vše pod širým nebem a v provozu po celý rok, tedy i za mrazu a sněhu. . Hloubka je tu 1.60m a proto menší děti do této atrakce mohou pouze v doprovodu.To je ta pravá idylka, je sníh, mrzne a vy si plavete ve 26 ° teplé vodě. Pokud míníte mít své ratolesti, které stále jezdí na stříbrňáku, pod kontrolou, nabízíme vzduchová, masážních lehátka, ta jsou hned vedle dojezdů toboganů. Další novinka je miniskluzavka pro nejmenší děti. Je obtočena kolem vodního hřibu v brouzdališti s dětskou vířivkou. Je opět nerezová, bezespojů a určená dětem od jednoho roku.

Pro relaxaci slouží parní komory, tři vířivé bazény pro dospělé, s teplotou vody 30°; sauny, (včetně společné), masáže a solária a R-klub.
 

Věková kategorie: všechny věkové kategorie
Adresa:Tržní nám. 1338, , Liberec, Liberecký kraj
Telefon:+420 485 103 010
Email:jss@bazen-info.cz
Web:http://www.bazen-info.cz
Otevírací doba:

Pondělí - Pátek 10 - 21.45 hod.
Sobota 09 - 20.45 hod.
Neděle 09 - 18.45 hod.

Dětský sauna svět:

pondělí až pátek od 14.00 do 18.30 hodin
víkendy a svátky od 9.00 do 18.30 hodin

Vstupné/Cena:

Dospělí 140,- Kč
Důchodci 130,- Kč
Děti a studenti do 26 let 100,- Kč
Děti do 3 let ZDARMA

 

Orientační cena ():140,-
Poslední aktualizace: 2.3.2013 2:41:23

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.