Rychlé vyhledávání akcí

Aquapark Klášterec nad Ohří

Místo:Ústecký > Chomutov > Klášterec nad Ohří
aquaparkklasterecnadohri1ilu

Ve venkovním aquaparku v Klášterci nad Ohří se nudit nejspíš nebudete.


Ve venkovním aquaparku v Klášterci nad Ohří se nudit nejspíš nebudete. Nabízí totiž mnoho atrakcí - 128 metrů dlouhý tobogán, 2 menší tobogány, divokou řeku, hřiby, vířivku, 25 metrový plavecký bazén, bazén pro větší děti s můstkem a klouzačkami, bazény pro nejmenší děti, široké skluzavky i skokanskou věž. Když už voda omrzí, můžete si zahrát plážový volejbal nebo plážový fotbal, streetball, zapinkat si stolní tenis, či si zaskákat na trampolíně. Samozřejmě nechybí ani občerstvení.
V případě velmi teplého počasí se zde pořádá i noční koupání.

Volný vstup do tohoto aquaparku a mnohých dalších výletních míst vám zajistí zakoupení návštěvnické karty 3K, kterou připravila pro návštěvníky severozápadních Čech města Klášterec nad Ohří a Kadaň.

 

Šťastnou cestu!

 

Otevírací doba:
květen - září (dle počasí) od 9,00 do 19,00 hodin

více informací:
www.aquapark-klasterec.eu
www.3k-karta.cz


 

Návštěvnická karta 3K

Města Klášterec nad Ohří a Kadaň připravila pro návštěvníky regionu severozápadních Čech zajímavou novinku – návštěvnickou kartu 3K. Ta umožňuje výletníkům volné vstupy do nejzajímavějších turistických cílů a dále čerpání atraktivních slev v restauracích, penzionech, lázních a v dalších zařízeních.

Rodiny s dětmi mohou na svých cestách regionem výrazně ušetřit díky speciální rodinné 3K kartě. Ta platí až pro 2 dospělé osoby a 2 děty do 15 let. Zahrnuje volné vstupy do tajuplných hradů a zámků – třeba do filmově proslulého Krásného Dvora nebo na expozici plnou strašidel a pohádkových bytostí Pohádkový svět na Červeném Hrádku, zajímavých muzeí včetně toho kadaňského umístěného do pozoruhodných prostor františkánského kláštera nebo moderního muzea chmelařského, kde děti přivítá chmelový skřítek Hop, jemuž propůjčil hlas Jiří Lábus. Rodiče osloví spíše ředitel muzea s nabídkou degustace místních piv. S kartou si děti volně užijí i jízdy na druhém největším tobogánu v kláštereckém Aquaparku nebo jiných okolních koupalištích. A je toho mnohem více, co karta v sobě ukrývá pro děti i dospělé.
Kromě volných vstupů karta 3K obsahuje i balík slev na restaurační a ubytovací služby, lázeňské relaxační procedury nebo třeba pozorovací lety nad místní krajinou.

Rodinná karta 3K představuje jedinečnou možnost naplánování zajímavého výletu s dětmi, na kterém se rozhodně nebudou nudit. Nabídne spoustu krásných zážitků za méně peněz.

Kartu 3K lze zakoupit v informačních centrech, u vybraných poskytovatelů služeb zahrnutých v kartách, ale i na internetu – www.3k-karta.cz, kde zájemci najdou podrobné informace. Karty se aktivují jejich prvním použitím, lze je proto zakoupit již při plánování cesty v předstihu.

Cena: 2denní karta: 750,00 Kč 5denní karta: 1 300,00 Kč

Komentáře

Komentáře mohou z důvodu kontroly obsahu psát jen registrovaní a přihlášení návštěvníci. Přihlásit se můžete i přes svůj facebookový profil:

Jméno:
Heslo:
 
Obnovit zapomenuté heslo


Jiřina Hošková - 6.5.2013 15:09

<a href="http://www.seznam.cz/">seznam</a>, [url=http://www.seznam.cz/]seznam[/url]

 
neregistrovany uzivatel - 28.4.2009 14:07

 
neregistrovany uzivatel - 1.7.2010 10:15

neregistrovany:

 
neregistrovany uzivatel - 1.7.2010 10:14

 
neregistrovany uzivatel - 1.7.2010 10:14

 
neregistrovany uzivatel - 16.4.2010 14:16

to je super nema co říct

 
neregistrovany uzivatel - 14.11.2009 8:30

chtela bych rada videt nove fotky plaveckeho bazenu jindrichova hradce!!!!

 
neregistrovany uzivatel - 17.8.2009 12:33

 
neregistrovany uzivatel - 6.6.2009 22:08

 
neregistrovany uzivatel - 27.7.2009 21:46

 

Poslední aktualizace: 4.5.2013 19:32:35

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.