Rychlé vyhledávání akcí

Aquapark Klášterec nad Ohří

Místo:Ústecký > Chomutov > Klášterec nad Ohří
Aquapark Klášterec nad Ohří

Ve venkovním aquaparku v Klášterci nad Ohří se nudit nejspíš nebudete. Nabízí totiž mnoho atrakcí - 128 metrů dlouhý tobogán, 2 menší tobogány, divokou řeku, hřiby, vířivku, 25 metrový plavecký bazén, bazén pro větší děti s můstkem a klouzačkami, bazény pro nejmenší děti, široké skluzavky i skokanskou věž. Když už voda omrzí, můžete si zahrát plážový volejbal nebo plážový fotbal, streetball, zapinkat si stolní tenis, či si zaskákat na trampolíně. Samozřejmě nechybí ani občerstvení.

V případě velmi teplého počasí se zde pořádá i noční koupání.Volný vstup do tohoto aquaparku a mnohých dalších výletních míst vám zajistí zakoupení návštěvnické karty 3K, kterou připravila pro návštěvníky severozápadních Čech města Klášterec nad Ohří a Kadaň. 


V ceně vstupného jsou započítány všechny atrakce v aquaparku.

Vstupné na celý den 70 Kč

Komentáře

Komentáře mohou z důvodu kontroly obsahu psát jen registrovaní a přihlášení návštěvníci. Přihlásit se můžete i přes svůj facebookový profil:

Jméno:
Heslo:
 
Obnovit zapomenuté heslo


Poslední aktualizace: 21.3.2020 17:46:54

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.