Rychlé vyhledávání akcí

Rodinné centrum Smečno

rodinnecentrumsmecno_ilustrfoto

Rodinné centrum Smečno je malé pobytové zařízení pro rodiny a maminky na mateřské dovolené i s nejmenšími dětmi.
Můžete přijet na víkend nebo na týden a to po celý rok. O Vás a o Vaše děti bude po všech stránkách postaráno.
Zařízení je bezbariérové s výtahem, má celkovou kapacitu 9 pokojů se 2 – 4 lůžky (31 lůžek), s dětskými postýlkami a možností přistýlky na každém pokoji.
Každý pokoj má předsíň s věšákovou stěnou a s úložnými prostory, vlastní moderní sociální zařízení (sprcha, wc a umyvadlo), 1 pokoj je plně vybaven pro osobu na vozíku.
Dále je možné zapůjčit: přistýlku, dětskou postýlku, kočárek, vysokou jídelní židličku, nočník, bryndáčky, osušky, fén, přebalovací pult, vaničku.
K dispozici jsou společenské a přednáškové prostory s kapacitou 30 míst. Jsou vybaveny data projektory, projekčními plátny, počítačovou technikou, flipcharty, DVD a CD přehrávači. Vybavené místnosti pro fyzioterapii - motomed, masáže – masážní lůžko a kosmetiku – kosmetické lůžko. Kávová kuchyňka s mikrovlnnou troubou, el. konvicí, ledničkou a nádobím.
Pro děti je připravena vybavená herna s hračkami i pro nejmenší, výtvarná dílna s keramickou pecí a bezpečná uzavřená zahrada s bohatým vyžitím: prolézačky, skluzavka, pružinová houpadla, pískoviště s hračkami, bazénky, odstrkovadla, 2 čtyřmetrové trampolíny. K zapůjčení jsou připraveny sportovní potřeby – kola (pro dospělé se sedátky a bezpečnostními helmami pro děti), kriket, pétangue, ping-pong, badminton, volejbal. Pro případ nepřízně počasí jsou připraveny společenské hry.
Venku je k dispozici letní terasa s posezením, slunečními lehátky a slunečníky, zahrada se zahradním nábytkem a bohatým vybavením pro děti, ventkovní gril, ohniště a uzavřené parkoviště.
Strava je domácí, připravovaná ve vlastní kuchyni po celý den. Na požádání bude zajištěna oddělená strava pro nejmenší děti a vegetariánská strava.

Adresa:U zámku 5, , Smečno, Středočeský kraj
Telefon:+420 312 547 075, 777 558 400
Email:eva.valkova@dumrodin.cz
Web:www.dumrodin.cz
Poslední aktualizace: 5.3.2013 18:01:39

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.