Rychlé vyhledávání akcí

Penzion Uko

penzionuko

Nový, moderně vybavený penzion se nachází v centru obce Bedřichov v Jizerských horách. Penzion je po celý rok snadno dostupný autem i veřejnou hromadnou dopravou po silnicích ve směru z Liberce, Jablonce nad Nisou i ze Smržovky. Penzion tvoří 3 sousedící samostatné objekty (každý s kapacitou 25 lůžek).

Krásné prostředí, zdravá příroda a dostatek příležitostí pro trávení volného času - to vše předurčuje Jizerské hory jako ideální místo pro pobyt celé rodiny.

Penzion Uko se snaží vytvořit prostředí přátelské k dětem, specializuje se hlavně na rodiny s dětmi - od nejmenších až po ty odrůstající. Všechny prostory penzionu i restaurace jsou nekuřácké. Ve vnitřních prostorách penzionu se přezouvá.
Součástí restaurace penzionu je dětský koutek i speciální dětská bowlingová dráha. Oboje vymalované na motivy příběhů medvídka Pú. Toalety jsou vybaveny přebalovacím pultem, nočníčky i dětskými záchodovými prkýnky.
Pro okamžiky odpočinku nebo nepříznivého počasí jsou dětem ve společenské místnosti k dispozici koš s hračkami, dětskými knížkami, deskové hry a DVD s pohádkami. Starší děti jistě uvítají počítač s internetovým připojením.
Na zahradě penzionu je velké dětské hřiště umístěné na velké pískové ploše. Hřiště je tvořeno dřevěným hradem se skluzavkami, houpačkami a prolézačkami. Nejmenší tu mají k dispozici i hračky na pískoviště.
V letním období můžete s dětmi využít venkovní bazén se zastřešením a ekologickým ohřevem vody.

Penzion Uko nabízí k zapůjčení dětskou chůvičku, nočníček, koupací vaničku, dětské hry a knížky, DVD s pohádkami ...


Adresa:Bedřichov, , Bedřichov, Liberecký kraj
Telefon:+420 602 438 579
Email:info@uko.cz
Web:www.uko.cz
Poslední aktualizace: 5.3.2013 18:01:43

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.