Rychlé vyhledávání akcí

Pension Mája

pension_maja_ilustrfoto

Rodinný penzion s vlastní restaurací s celodenním provozem, zahrádkou a grilem leží v malebné rekreační obci Josefův Důl.

 

Pension nabízí 11 dvou a čtyřlůžkových pokojů s možností přistýlek. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním socilálním zařízením a WI-FI. Na penzionu jsou dvě společenské místnost s TV a kuchyňka pro možnost vlastního vaření. Parkování je přímo u penzionu zdarma, v zimě udržované, autem bez problému přístupné. Pro chvíle klidu a relaxace můžete využít krásného prostředí zahrady se zahradním ohništěm pro opékání a rožnění. Přímo u penzionu je nové dětské hřiště a víceůčelové hřiště, které můžete využívat v rámci pobytu. Vlek Lucifer pro děti i dospělé školička lyžování Arabela, kde si můžete dopředu zajistit lekce lyžování. V okolí jsou běžecké tratě a běžecký osvětlený areál Lesana přímo v obci, cyklostezky, sjezdovky, koně, tenis, bobová dráha, (areály Severák a Špičák, Janov a Bedřichov), turistické trasy. rozhledny.

pension_maja_pokoj_ilustrfoto

pension_maja_pokoj_ilustrfoto

 

Adresa:Josefuv Důl 945, 46844, Josefův Důl, Liberecký kraj
Telefon:+420 483 381 104
Email:penzionmaja@seznam.cz
Web:www.penzionmaja.cz
Orientační cena (noc pro 4-člennou rodinu):1160,-
Pro děti:Dětské židličky | Dětské hřiště venkovní
Poslední aktualizace: 10.11.2016 10:55:05

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.