Rychlé vyhledávání akcí

Hotel Maxov

hotelmaxov

Hotel Maxov leží ve výšce 735 metrů n. m. nedaleko od Jablonce nad Nisou a Liberce a nabízí Vám v celoročním provozu příjemné pobyty v krásném prostředí přírody Jizerských hor. Vzhledem k tomu, že hotel je položen zcela mimo okolní zástavbu, nabízíme Vám dokonalé pohodlí, klid, soukromí a především kvalitní služby s ochotným personálem, který hovoří též německy a anglicky.
Ubytování nabízí v jedno-, dvou-, tří- a čtyřlůžkových pokojích. Každý pokoj je vybaven kompletním příslušenstvím se sprchou, WC a televizním přijímačem s příjmem satelitních programů. Snídaně jsou v hotelu poskytovány formou "švédských stolů", u večeří nabízí výběr ze 2-3 druhů jídel a součástí večeře je i polévka a dezert nebo ovoce.
Pro Vaše společenské o sportovní vyžití nabízí hotel řadu služeb. Zdarma máte možnost používat kulečník, stolní tenis, ruské kuželky, úschovnu lyží, venkovní dětské hřiště, dětskou hernu, hotelový trezor pro úschovu cenností, posezení u ohniště na louce u hotelu, různé společenské hry a osvětlené hotelové parkoviště, které je v noci zajištěno.
Za poplatek pak saunu, půjčování horských kol, použití tenisového kurtu, elektronické šipky, biliárový stůl, stolní kopanou, použití faxu, telefonní automat, perličkové lázně, zdravotní masáže (po předchozím objednání).
Nedaleko hotelu je lyžařský svah s vlekem cca 950 metrů dlouhý na jehož horní stanici je situován velmi mírný svah pro začátečníky a malé děti.

Adresa:Dolní Maxov 710, , Josefův Důl, Liberecký kraj
Telefon:+420 483 381 085
Email:info@hotelmaxov.cz
Web:www.hotelmaxov.cz
Poslední aktualizace: 5.3.2013 18:01:44

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.