Rychlé vyhledávání akcí

Všestranný sportovní kroužek - Žluté lázně

sportkids_zlutelazne_plakat15

Po mnoha letech sportovních aktivit s dětmi jsme se v roce 2011 rozhodli založit všestranný celoroční kroužek v Liberci. Nyní ve spolupráci se Žlutými lázněmi otevíráme nově kroužek také pro děti v Praze. Cílem kroužku je rozvíjet v každém dítěti jeho přirozenou potřebu se hýbat a sportovat. Kroužek je vhodný pro děti, které mají, jak se říká, moc energie a potřebují se přirozeně vybít. Pro děti, které si zatím nevybraly jednostranné sportovní zaměření. Našim cílem je, aby děti měly kvalitní základ pro více sportů.
V budoucnu si pak mohou vybrat, který sport je nejvíce baví a tomu se případně později více věnovat.

Děti budeme učit správnou a bezpečnou techniku jízdy na kole, plavání, vyzkoušíme horolezeckou stěnu a všeobecnou gymnastickou průpravu, která je

základem všech sportů a mnoho dalších sportů jako např. inline brusle, skateboard, slackline, lukostřelbu, basketbal a další míčové hry.

Děti jsou rozděleny do dvou věkových skupin. Pod vedením aktivních sportovců a pedagogů si děti vyzkouší mnoho sportů. Cílem kroužku je v dětech

zakořenit radost z pohybu a nadšení ze sportu na celý život.

Surikaty (3-6 let) PONDĚLÍ+STŘEDA 13:00-14:30h od září do června

Náplň kroužku: kolo, gymnastika, plavání, horolezecká stěna, in-line brusle, skateboard, basketbal, slackline na rovnováhu, lukostřelba, míčové hry, rozvíjení rovnováhy, stability, jemné motoriky a soustředění.

Giboni (7 – 12 let) PONDĚLÍ+STŘEDA 14:30-16:00 od září do června

Náplň kroužku: kolo, gymnastika, plavání, horolezecká stěna, skateboard, in-line brusle, lukostřelba, slackline na rovnováhu, dále si pomalu vyzkouší dle jejich pokroku singletrack, BMX kola, trampolínu, skoky do vody, a také potápění s brýlemi a šnorchlem.

Kroužek zahrnuje:
Podzim: Kolo a venkovní sportovní aktivity ve Žlutých lázních a cyklo stezky v okolí.

Zima: Tělocvična (Modřanská 1107/51), bazén s rezervovanou plaveckou dráhou (Zelený pruh 1294/50, Praha 4), horolezecká stěna.

Jaro: Kolo a venkovní sportovní aktivity ve Žlutých lázních a okolí a cyklo stezky v okolí.

Celoroční všestranné sportovní vyžití. Kroužek se otevírá pro prvních 25 dětí do každého teamu. Cena kroužku 1x týdně 2400,-, 2x týdně 3800,- zahrnuje všechny vstupy. Uvedené ceny jsou za čtvrtletí.
Kroužek neprobíhá v období školních prázdnin a státních svátků.

Rezervace, přihlášky získáte na emailu: filipzeman@sport-kids.cz Dopřejte svým dětem to nejlepší, než Vám vyrostou. 

Email:filipzeman@sport-kids.cz
Doba trvání kurzu:školní rok
Počet dětí v kurzu:25 dětí
Věková kategorie:3 - 12 let
Kurz se koná:
Poslední aktualizace: 24.9.2015 10:53:47

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.