Rychlé vyhledávání akcí

Penziony a restaurace Gaudeo

restaurace_gaudeo_ilustrfoto

Penzion umístěný ve třech budovách a restaurace s terasou a venkovním prostorem otevřená v roce 2010, která se dobrým jídlem a pitím snaží přispět k příjemným chvilkám stráveným na dovolené u Vranovské přehrady - to je areál Gaudeo. Gaudeo v latině znamená radost, radovat se nebo těšit se. 

 

 

Restaurace

Výtečná kuchyně - pochoutky z grilu, ryby, saláty, moučníky. Podává se i dětské menu. Restaurace je prosvětlená, personál příjemný. Ceny jsou přiměřené lokalitě. Restaurace má velmi dobře vybavený vnitřní dětský koutek. Herna je opravdu veliká. Můžeme tu nalézt domečky, kočárky, auta, kostky, ale také šplhací stěnu i hřišťátko na fotbal. 

Venkovní hřiště je hned před restaurací. Zde se nachází velké pískoviště (kyblíčky a lopatičky jsou pro všechny k dispozici), dvě skluzavky, dřevěná střílna, tunely, houpačky, kolotoč, dřevěné sochy.
Na hřiště je vidět z terasy. Na obě místa je výborně vidět od stolků, které jsou přímo za okny koutku a zároveň přímo u pískoviště. 
Je zde možná služba - hlídání dětí. Pro děti je připravován i animační program - různé hry, loutkové divadýlko, opékání buřtíků, tancovačky a další zábava.

Penzion

Čtyřlůžkové nebo dvoulůžkové apartmány s výhledem na přehradní jezero. V sezóně jen týdenní pobyty. Zvýhodněné ceny pro rodiny s dětmi. 

restaurace_gaudeo_hriste_ilustrfoto

Za tento tip děkujeme Janě Šilhavé.

Adresa:Vranovská pláž č. 779, 67103, Vranov nad Dyjí, Jihomoravský kraj
Telefon:+420 774 869 840
Email:recepce@penzionygaudeo.cz
Web:www.penzionygaudeo.cz
Orientační cena (espresso):35,-
Pro děti:Dětské menu | Dětské židličky | Dětský koutek vnitřní | Dětské hřiště venkovní | Hračky | Animační program | Možnost hlídání dětí
Poslední aktualizace: 7.8.2014 13:04:44

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.