Rychlé vyhledávání akcí

Cafe Muzeum

cafe_muzeum_hriste_ilustrfoto

Ve velmi klidném a příjemném prostředí  je Vám dispozici posezení na jedinečně položené terase s nabídkou vynikající sicilské kávy či pravých italských čokolád, široká nabídka nápojů včetně nápojů míchaných, obrovské spektrum moučníků či zmrzlinových pohárů a v neposlední řadě od letošního roku i rozšířený jídelní lístek, který splňuje nabídkou chutě i lecjakých gurmánů. Dále také nabídka denního menu a venkovní dětské hřiště.

 

 

 

Prostorná restaurace s bohatou nabídkou káv a míchaných nápojů. Ceny sice trochu vyšší (menu 80,-, palačinky 89,-), ale prostředí klidné a velmi příjemné. Doporučuji chai-čaj s mlékem nebo výbornou hustou horkou čokoládu (45,-).   

K zabavení malých hostů slouží menší skluzavka a houpačky, ale ti se dokážou na prostorném a útulném dvoře zabavit i jinak. Přebalovací pult, dětské židličky, ani speciální jídlo pro děti tu nenajdete, děti si ale obvykle rády vyberou některou z pizz.

cafe_muzeum_hriste_ilustrfoto

Za tento tip děkujeme Pavle Jaklové.

Adresa:Přemyslovců 129/8, 66902, Znojmo, Jihomoravský kraj
Telefon:+420 603 214 406
Email:cafe.muzeum@email.cz
Web:www.cafemuzeum.cz
Otevírací doba:

Po - Ne 10:00 - 19:00

Pro děti:Dětské hřiště venkovní
Poslední aktualizace: 5.11.2014 10:43:28

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.