Rychlé vyhledávání akcí

Centrum Jungle Olomouc

Ententýky

Centrum Jungle je hlavně interiérové hřiště, kde si děti zařádí a rodiče odpočinou.

Je tu trampolína, Doupě - aneb Méďův brloh pro děti do 3 let, Opičárna – síťové překážky ve třech patrech se skluzavkou, rozhlednou, bazénem s balonky a pavoučí sítí.

V Jungli organizují narozeninové oslavy na klíč. Můžete slavit v narozeninové místnosti nebo si objednat celé centrum. Na výběr je několik typů oslav včetně různých narozeninových menu, výzdoby, klauna, narozeninových kornoutů...

Kavárna nabízí francouzské palačinky nebo domácí buchty, čerstvé koktejly, voňavou kávu, nanuky a ještě mnohem více.

V Jungli je také možné se zapsat do nejrůznějších kurzů - cvičení pro děti do 2 let, cvičení pro rošťáky 2-4 roky, do dramatiky, rytmiky, zpěvu nebo si přijít jen v klidu poslechnout pohádku na podvečerní předčítání.

Součástí Jungle je i Mikroškolička, když si chcete v klidu nakoupit, zacvičit, uklidit nebo si jen vydechnout. Každou středu a pátek. Malý kolektiv - maximálně 6 dětí, vynikající lektorka, kreativní prostředí a individuální přístup.

Provoz mikroškolky začíná v 8,30, kdy se děti přivedou do Jungle (nejpozději však v 9 hodin), následuje 60min řízených aktivit s lektorkou v Jungli (výtvarka, logika, tvořivost), poté svačinka.

od 10,30 hod je mikroškolce vyhrazena cvičící místnost a následuje 45 minut tvořivé činnosti (vždy s výstupem pro rodiče – říkačky, písničky, motorické cvičení, tvořivost, kreslení a vyrábění atd).

Mezi 11:30-12:00 hodinou budou děti připravené k vyzvednutí. Po celou dobu zajištěn pitný režim.

 

Věková kategorie: neuvedeno
Adresa:Třída Míru 32, 77900, Olomouc, Olomoucký kraj
Telefon:+420 605 376 627
Email:info@centrumjungle.cz
Web:www.centrumjungle.cz
Otevírací doba:

pondělí-pátek 9.00-19.00
sobota a neděle 14.00-19.00 

Vstupné/Cena:

58,- Kč/1. hodina/dítě, 25,- Kč/další započatá půlhodina

Orientační cena (espresso):29,-
Pro děti:Dětský koutek vnitřní | Hračky | Možnost hlídání dětí
Poslední aktualizace: 28.3.2013 1:54:48

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.