Rychlé vyhledávání akcí

Body & Mind

bodyandmind_logo

Lekce Body&Mind je označení kompenzačního cvičení při nedostatku pohybu nebo jednostranném zatížení, proto je vhodné, zařadit lekci alespoň jedenkrát týdně, pro každého z nás. 

Hlavním cílem je udržovat správnou funkci pohybového aparátu v optimálním stavu, jak pro běžné denní aktivity, tak pro zatížení během sportovních aktivit. Cvičení je vhodné jako prevence zdravotních problémů, bolestivosti a předčasného opotřebení částí pohybového aparátu. Odstraňuje existující problémy a zlepšuje daný zdravotní stav. Pomocí dýchacího cvičení, hudby a relaxačních technik dochází ke snižování nadměrného svalového tonu, stresu a psychického napětí.

Mezi tradiční Body&Mind lekce patří např. Jóga, Pilates,Tai-chi a také zdravotní cvičení z oblasti fitness např. Power jóga, Body balance, Power stretch, Port de Bras a cvičení s pomůckami jako je Over ball, Body ball, Flowin…

Studio nabízí také sestavení redukčního program na míru klienta. 

Adresa:Máchova 25, 12000, Praha 2, Praha
Telefon:+420 774 330 014
Email:info@bodyandmind.cz
Web:bodyandmind.cz
Pro děti:Možnost hlídání dětí
Poslední aktualizace: 31.5.2013 19:24:19

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.