Rychlé vyhledávání akcí

Kroužek počítačové animace pro děti v Muzeu Karla Zemana

Kroužek počítačové animace pro děti v Muzeu Karla

Máte doma děti, které rády kreslí a mají tolik fantazie, že se jim už nevejde do kapes? Využijte jejich talentu a přihlaste je na kroužek počítačové animace v Muzeu Karla Zemana!
Pod vedením zkušené lektorky ze spolku Ultrufun budou děti kreslit na prosvětlovacích LEDdeskách. Své výtvory se naučí rozpohybovat a upravovat ve specializovaných počítačových programech Adobe After Effects a Premiere. Pozadí, prostředí a výtvarné návrhy budou vytvářet na Ipadu. Cílem kroužku je vytvořit samostatně či společně jeden nebo více krátkých animovaných filmů a postprodukčně je doladit k dokonalosti, tak aby mohli např. vycestovat na festivaly animace. Na konci škol. roku pak proběhne slavnostní premiéra všech filmů na velkém plátně v pražském kině pro rodiče i přátele.

Vybírat můžete hned ze dvou termínů! Děti mohou chodit v pondělí 17–19h se začátkem od 09. 09. 2019, nebo ve čtvrtek 17–19h se začátkem od 12. 09. 2019.

Cena za kroužek (16 dvouhodinových lekcí) je od 4 400 Kč a zahrnuje veškerou techniku, počítačové programy a další materiály. Doporučeno pro děti od 11 let.

Podrobné informace a přihlášky najdete na http://bit.ly/krouzek_animace_MKZ

Doba trvání kurzu:16 lekcí á 120 minut
Věková kategorie:11 let a více
Kurz se koná:
Poslední aktualizace: 10.10.2019 18:09:02

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.