Rychlé vyhledávání akcí

Lezecká stěna Boulder Bar

Boulder Bar

Jedinečné spojení boulderová stěny a restaurace. Celková plocha boulderové stěny je přes 300 m2 a její maximální výška činí 4,3 m. Nachází se zde okolo 5 000 chytů a po celé ploše pod stěnou je perfektní dopadiště. Celý prostor je velmi vzdušný a prosvětlený denním světlem. Zároveň je vybaven silnou vzduchotechnikou. Na stěně naleznete celou řadu různých profilů a druhů chytů. Kapacita stěny činí 50 lidí v jeden čas.

Boulderové lezení spočívá oproti klasické stěně v kratších, avšak trochu náročnějších cestách. Boulderová stěna nedosahuje tak vysokých rozměrů, jako klasická lezecká stěna - maximální výška je 4,3 metrů (pro děti méně) a na celé ploše je zajištěna dopadištěm. Cesty jsou různě značené podle šesti obtížností, díky tomu si najde zábavu i naprostý začátečník! Lezení je sportem zábavným a také zdraví prospěšným – naučíte se správnému držení těla, zlepšíte pohybovou koordinaci, rovnováhu a obratnost a rovnoměrně posílí všechny svalové partie.

Boulder Bar se nachází pouze několik metrů od tramvajové zastávky Výstaviště Holešovice a neustále se vyvíjí a rozrůstá. Nabízí lezení jak pro děti, tak dospělé a to jak zcela individuálně, tak skupinově. Stěna nabízí spolupráci s fyzioterapeutem, testování lezců, vedené tréninky pro všechny věkové kategorie, závody, dětské kroužky nebo třeba dětské narozeninové oslavy. Děti zde milují speciální dětský koutek a hrad se třemi podlažími osázený lezeckými chyty, u kterých nechybí například klouzačka a spousta dalších vychytávek.

Pro jednotlivce, skupiny i rodiny s dětmi je tato aktivita přímo jako stvořená a je skvělým využitím volného času. Sportoviště je také vybaveno obchodem s lezeckým vybavením a letní terasou.

boulderbar_deti_ilustrfoto

Bouldránkov

Dětský koutek nebo-li Bouldránkov je určený pro ty nejmenší. Má dvě místnůstky, kde první je hned vedle prostoru baru. Místnost je oddělena prosklenýma dveřma a rodiče mohou pohodlně sedět na pohovce a pozorovat dění uvnitř. V místnosti je stoleček, kuchyňka, montážní pult a nejoblíbenější houpací pytel :). Druhá místnost je v patře a děti se tam dostanou po šikmé ploše na které jsou umístěné chyty. V horní místnosti na ně čeká prostorný domeček a skluzavka na rychlý sešup dolů. Dále je zde spousta nakreslených zvířat, která z tohoto prostoru dělají opravdový ráj pro malé děti. Bouldránkov je vhodný pro děti od dvou let. V případě potřeby můžeme zajistit hlídání dětí. 

Boulder Bar nabízí dětem tři kolmé profily, kde děti naleznou spoustu kreseb a v nich zakomponována dřevěná zvířátka. Ty mohou sloužit jak k hrám, např. poznávacím, tak i k samotnému lezení. Jejich tvary a způsob připevnění ke stěne umožňují několik způsobů úchopů a pro děti jsou tak zábavným zpestřením lezení.

Slavíme v Boulder Baru

Požaduje po Vás Vaše ratolest uspořádání senzační narozeninové oslavy? Pozvalo již Vaše dítko polovinu spolužáků ze školy s jejich mladšími i staršími sourozenci? Děsíte se předem při představě organizace zábavy pro bandu uličníků, následné demolice Vašeho bytu a jeho uvedení do původního stavu? U nás si umíme poradit. Po dohodě s Vámi si děti mohou užít dopoledne či odpoledne plné soutěží a her v Boulder Baru.
Samozřejmostí je pěkná výzdoba a objednat si u nás můžete také občerstvení.
Nabízíme také možnost promítání videí, fotek, pohádek a audio nahrávek.

Adresa:U Výstaviště 11, 170 00, Praha 7, Praha
Telefon:+420 220 514 540
Web:www.boulder.cz
Otevírací doba:

Po - Pá   08:00-23:00
So - Ne   09:00-23:00

Vstupné/Cena:

Dospělý 100 Kč

Dítě 60 Kč

Doprava:

Tram č. 12, 17, 24

Pro děti:Dětský koutek vnitřní
Poslední aktualizace: 8.12.2015 13:24:28

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.