Rychlé vyhledávání akcí

Hotel Expo****

Hotel Expo****

Hotel Expo nabízí cenově výhodné ubytování nedaleko historického centra Prahy, snoubí se v něm moderní design interiérů, čtyřhvězdičková kvalita a mezinárodní kuchyně. 

Expo je hotel přátelský dětem. Svým malým hostům nabízí 2 dětské koutky (v restauraci a na terase), hračky k zapůjčení pro starší děti (dvd s pohádkami, stavebnice Lego, společenské hry, hrací karty...), jídelní židličky, dětské postýlky, dětské povlečení na postýlkách pro větší děti, dětskou kosmetiku na pokojích (šampon, mýdlo, pěna), dětské froté ručníčky a osušky, dáreček na přivítanou, přebalovací pult, vaničku na koupání, nočníčky, dětský jídelní lístek s výběrem dětských jídel, zajištění služby hlídání dětí, co s dětmi v Praze a okolí - doporučení programu a zajištění vstupenek, zapůjčení varné konvice na pokoj, organizování dětských narozeninových párty.

Hotel nabízí cenově zvýhodněné balíčky služeb:

Balíček Křižíkova Fontána

Zahrnuje ubytování ve standardním pokoji s bohatou bufetovou snídaní a vstupenkami na světoznámou Křižíkovu fontánu.

Cena od 77 Euro pro 2 osoby

Balíček Zoologická Zahrada

Zahrnuje ubytování ve standardním pokojí s bohatou bufetovou snídaní a vstupenkami do ZOO v nedaleké Tróji.

Cena od 75 Euro pro 2 osoby

Balíček Národní Technické Muzeum

Zahrnuje ubytování ve standardním pokojí s bohatou bufetovou snídaní a vstupenkami do nově zrekonstruovaného Národního Technického Muzea.

Cena od 73 Euro pro 2 osoby

Balíček Slovanská Epopej

Zahrnuje ubytování ve standardním pokojí s bohatou bufetovou snídaní a vstupenkami do nedávno nově instalované Slovanské epopeje v prostorách Národní galerie ve Veletržním paláci.

Cena od 73 Euro pro 2 osoby

Balíček se vstupenkami na Tipsport Extraligu nebo KHL

Zahrnuje ubytování v dvoulůžkovém pokoje s bohatou bufetovou snídaní a vstupenkami na domácí zápasy týmů HC Sparta Praha a HC Lev Praha- výlučně v Tipsportareně.

Cena od 75 Euro pro 2 osoby.
 

 

Věková kategorie: všechny věkové kategorie
Adresa:Za Elektrárnou 3, 17000, Praha 7, Praha
Web:www.expoprag.cz
Orientační cena (noc pro 4-člennou rodinu):2313,-
Pro děti:Dětské menu | Dětské židličky | Možnost přebalování | Nočník | Bezbariérový přístup | Dětský koutek vnitřní | Hračky | Dětská postýlka | Možnost hlídání dětí
Poslední aktualizace: 18.3.2013 18:03:01

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.