Rychlé vyhledávání akcí

Muzeum pravěku Trilopark

trilopark_ilustrfoto

V interaktivním muzeu Trilopark v pražských Nuslích uvidíte desítky modelů v životní velikosti. Pouze zde si Vaše děti sáhnou na PRAVÉ zuby dniosaurů, na mamutí stoličku a na spoustu dalších zkamenělin. Čeká Vás intenzivní dvouhodinový program, při kterém se Vám budou věnovat zapálení, kvalifikované lektoři. 

Z komentované muzejní expozice se přesunete do dinosauřích dílen! Tam si Váš potomek nabarví dvaceticentimentrovou lebku dinosaura, odkryje kostru raptora v životní velikosti, zkusí práci s preparačním zařízením, vytvoří si malý odlitek z kolekce forem (mimochodem největší na území republiky!), ale především! - ODNESETE SI KUS PRAVÉ DINOSAUŘÍ KOSTI!!!

Celý cca stominutový program, který v Triloparku absolvujete, je založený na osobním lidském přístupu, na kontaktu návštěvníků s odborným lektorem, který se Vám od začátku do samého konce programu bude intenzivně věnovat: nejprve v místnosti s výstavou, posléze v dinosauří dílničce. Program je nejen poučný, ale především neuvěřitelně zábavný. Vedle hmotných věcí si Vaše děti na konci odnesou to nejcennější – totiž hlavu plnou bezvadných zážitků.

Jak bude Vaše návštěva probíhat? 

Program začne v místnosti s výstavou zkamenělin. Nepředstavujte si však klasickou muzejní prohlídku. Vstoupíte do rozlehlé místnosti se sedmimetrovým(!) modelem elasmotheria. V sedmnácti pultových vitrínách je zde vystavena unikátní kolekce zkamenělin. Ano, můžete si v nich dle libosti prohlížet krásné i unikátní exempláře zkamenělin nejen z naší republiky – stejně jako v klasickém muzeu. Ale o pouhém koukání výstava v Triloparku skutečně není... Od těch nejatraktivnějších exemplářů Vás totiž nebude dělit sklo vitrín.

Drželi jste někdy v ruce pravé dinosauří zuby? Dvoukilovou stoličku mamuta? Obří trilobity? Ne?

V Triloparku máte jedinečnou možnost! A nejen to. Zatímco si budete Vy, potažmo Vaše ratolesti ohmatávat unikátní pozůstatky zkamenělých světů, odborný lektor vám bude zábavnou a nenucenou formou vyprávět příběhy zkamenělin, příběh paleontologie, dinosauří zajímavosti, případně vám odpovídat na libovolné dotazy.

Po krátké přestávce následuje část, kterou si užijí nejvíce Vaše děti. Dinosauří dílničky... Zde budou doslova ve svém živlu. Za aktivní účasti odborného lektora si odkryjí třímetrovou dinosauří kostru, vytvoří odlitek zkameněliny, vyzkouší práci s preparačními nástroji, vžijí se do role dinosauřích modelářů; ale především – zhotoví si model dinosauří Lebky.

Na konci programu budou děcka odcházet obtěžkána vlastními výrobky, nějakou tou vypreparovanou zkamenělinou a velikou dinosauří lebkou. Především však s hlavou plnou super zážitků a zajímavých poznatků.

Oslava narozenin v Triloparku

Oslavte narozeniny Vašeho potomka v muzeu pravěku, mezi obry doby ledové, mezi vitrínami se zkamenělinami a dejte mu tak dárek, na nějž se jen tak nezapomíná.

Muzeum nabízí intenzivní, minimálně dvouhodinový program plný aktivit, včetně dinosauřích dílniček. V průběhu můžete samozřejmě provést samotnou oslavu – zakrojit dort, předat dárečky, popřát…

Adresa:Pod Terebkou 1139/15, 14000, Praha 4, Praha
Telefon:+420 732 865 798
Email:trilopark@gmail.com
Web:www.trilopark.eu
Otevírací doba:

 

Lektorované akce pro veřejnost:

sobota: 10:00-12:00, 13:00-18:00 (začátek vždy v celou hodinu - v 10, 11, 13, 14, 15 nebo v 16:00)
neděle: 13:00-17:00 (začátek vždy v celou hodinu - ve 13, 14 nebo v 15:00)

LEPŠÍ DOPŘEDU REZERVOVAT MAILEM (či telefonicky) na tel. 732 865 798 či mailu trilopark@gmail.com

Pro školy a školky:

Každý všední den (po telefonické objednávce) 8:00 – 12:30, pro družiny možno i v odpoledních hodinách

Vstupné/Cena:

 

Pro školy: 
90 Kč na dítě (v ceně je stominutový lektorovaný program, zahrnující komentovanou výstavu Nelítostný pravěk + paleontologické dílny); pedagogický doprovod zdarma.

Pro veřejnost:
Klasický stominutový program včetně dinosauřích dílen:
Dospělý doprovod: 80 Kč 
Děti: 3 - 15 let - 200 Kč (komentovaná výstava Nelístostný pravěk + veškeré aktivity včetně výroby dinosauří lebky)

V případě narozeninové oslavy: 300 Kč za dítě
Děti 0 - 2 a tělesně postižení - zdarma

Poslední aktualizace: 19.4.2018 15:33:59

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.