Rychlé vyhledávání akcí

Rodinné centrum Studio Fantazie

mcstudiofantazie.gif

Rodinné centrum "Studio Fantazie" řeší problémy přístupu dospělých k dětem, obtíže při navazování kontaktu s dětmi, sociálně rozdílný původ. Děti tu mají možnost najít nové kamarády, naučit se společně aktivně trávit volný čas. Cílem je umožnit celým rodinám být pospolu, naučit se opět žít v komunitě. Navazují se zde i kontakty mezigenerační - starší mohou pomáhat mladším, mladší se od starších mohou učit. Také je však zde ponechán prostor pro setkávání stejných věkových skupin samostatně. Pro rodiče je zde možnost inspirace, jak s dětmi trávit volný čas.

Rodinné centrum "Studio Fantazie" napomáhá matkám na mateřské dovolené získat nové síly a odvahu, aby mohly uplatňovat své kompetence a schopnosti na veřejnosti společně se svými malými dětmi. Umožňuje jim přežít i těžké období krize z osamělosti a znovu nabýt pocitu důstojnosti, začít žít plnohodnotný život..

Rodinné centrum "Studio Fantazie" je určeno především rodinám s dětmi různých věkových kategorií, ale i starším občanům, kteří mají zájem zapojit se do rodinného života. Vzniká tak společenství více generací, kteří si mají co předávat. Dětské skupiny se dělí dle věkových kategorií na předškolní děti od narození do 7 let s rodiči, rodiny s dětmi a děti mladšího školního věku.

Ve Studiu Fantazie Vám připraví narozeninovou oslavu s tvořením, můžete se zúčastnit programu "Těšíme se do školky", nebo navštěvovat některý z programů pro dospělé s hlídáním dětí.

Adresa:Velvarská 9, , Praha 6, Praha
Telefon:+420 602 236 266
Email:svecova.jirina@seznam.cz
Web:www.studio-fantazie.cz
Poslední aktualizace: 5.3.2013 18:01:06

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.