Rychlé vyhledávání akcí

Rodinné centrum Mýtinka

mcmytinka

Rodinné centrum Mýtinka Olomouc vzniklo za účelem podpory rozvoje rodiny, komunitních vazeb mezi rodiči a forem přirozeného rodičovství a výchovy dětí. Na rozdíl od běžných rodinných nebo mateřských center chce nabídnout především prostředí, kde bude maminkám, tatínkům, dědům i babičkám poskytnut prostor nejen pro svůj osobnostní růst formou zajímavých přednášek a seminářů, ale bude vytvořena atmosféra ideální pro vzájemné sladění vnímání mezi dětmi a dospělými, která umožní lepší pochopení světa těch nejmenších.
Základní přístup k dětem je v tomto rodinném centru v duchu pravidel montessori, kterým odpovídá i vybavení aktivních a relaxačních zón.
Filozofií rodinného centra je pořádání pravidelných i speciálních programů, jako jsou cvičení s miminky zaměřené jak na rozvoj dětí tak na potřeby maminek, relaxační i kondiční aktivity upevňující zdravé způsoby života, kurzy, semináře a poradny zaměřené na rodinu, zdraví i duchovní a osobnostní rozvoj a v neposlední řadě celá řada doplňkových služeb určená nejen maminkám, jako jsou masáže, sestavování jídelníčků nebo kosmetické či pedikérské služby.
Toto vše je propojeno s celodenním zázemím pro rodinné členy pečující o děti od 0 do 18 měsíců, pro které je připravena odpočinková místnost s možností kojení i spánku, posezení, studia odborné literatury nebo prostého odpočinku a aktivní zóna vybavená základními montessori aktivitami určenými pro rozvoj nejrůznějších dovedností u kojenců a batolat. V mimozimních měsících je díky umístění rodinného centra ve vilové zástavbě na Lazcích k dispozici také rozlehlá zahrada s možností posezení.

Adresa:Dlouhá 8, , Olomouc, Olomoucký kraj
Telefon:+420 775 606 244
Email:mytinkaolomouc@seznam.cz
Web:www.mytinkaolomouc.cz
Otevírací doba:

herna: Út 11:00 - 17:45, St: 13:30-15:15, Čt 11:15-16:45, Pá 11:15-14:15

Poslední aktualizace: 5.3.2013 18:01:36

undefined zone730

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.