Rychlé vyhledávání akcí

Rodinné centrum Myšák

mcmysak

Rodinné Centrum Myšák bylo založeno v roce 1998 skupinou aktivních maminek v Neratovicích. Cílem sdružení je nabídnout atraktivní program mladým rodinám s dětmi, především pak mladým maminkám na mateřské dovolené s prvním dítětem.
Program RC je zaměřen na prolomení společenské izolace, do které se maminka dostává nutnou změnou životního stylu po narození dítěte. Neméně důležité je i setkávání mladých maminek a jejich dětí navzájem v přátelském prostředí. Děti si formou her hledají svoje místo v kolektivu vrstevníků a jejich rodiče si mohou vyměňovat názory a zkušenosti na moderní výchovu a na řešení souvisejících problémů.

Pro dosažení svých cílů poskytuje v současné době RC tyto služby:

Otevřenou rodinnou hernu
otevřenou dvakrát týdně s podporou MÚ v Neratovicích v prostorách ZUŠ na Vojtěšské ulici. Dále potom odborné přednášky a kurzy pro nastávající maminky včetně cvičebního programu. Příležitostně jsou pořádány např. výlety, loutkové divadlo, Mikulášská a Vánoční besídka a mnoho dalších akcí.

Plavání kojenců a batolat
pro kojence již od dvou týdnů věku formou individuálních návštěv v rodinném prostředí. Tuto službu poskytujeme pouze po osobní domluvě a na doporučení v okruhu 30 km od Neratovic. Pro kojence a batolata ve věku od půl roku do šesti let připravujeme plavecké kurzy.

Cvičení miminek od 3 měsíců do 3 let
formou her a říkanek stráví maminky s dětmi příjemnou půlhodinku. Naučí se manipulovat s miminkem, říkanky a písničky.

Adresa:28. října 1145/3, , Neratovice, Středočeský kraj
Telefon:+420 607 842 881
Email:info@rcmysak.cz
Web:www.rcmysak.cz
Otevírací doba:

herna v ZUŠ Vojtěšská ulice: Po, Čt 9:00 - 11:00

Poslední aktualizace: 5.3.2013 18:01:36

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.