Rychlé vyhledávání akcí

Klub maminek Balónek

mcbaloneklogo

Klub maminek Balónek je mateřské centrum, které nabízí prostředí pro trávení volného času rodičů a dětí. K dispozici je volná herna, tělocvična, zahrada s řadou herních prvků a sociální zázemí. V centru probíhá řada kroužků a akcí pro děti i rodiče. Maminky mohou přijít jen posedět a pohrát si s dětmi nebo se aktivně zapojit do chodu mateřského centra. Lze využít knihovnu s pedagogicko-psychologickou literaturou i stálý bazar dětských potřeb.
Kroužky a kurzy dětí i maminek probíhají denně podle pravidelného týdenního plánu. Každý měsíc se uskuteční odborná přednáška (z oboru pediatrie, psychologie, pedagogiky, apod.) a několik dalších akcí (závody a soutěže pro děti, výlety např. parníkem do zoo a lanovkou na Petřín, lampionový průvod, dětské besídky, keramika pro děti i rodiče, výtvarné večery pro maminky).

Za vstup do centra je vybírán dobrovolný příspěvek 50 Kč (na rodinu a půlden), který pomáhá pokrýt náklady na jeho provoz.
V centru je možné uspořádat soukromou akci (např. narozeninovou oslavu) v pátek odpoledne či o víkendu.

Adresa:Ke Kamýku 686/2, , ,
Telefon:+420 241 712 071
Email:mcbalonek@centrum.cz
Web:www.mcbalonek.cz
Otevírací doba:

po - pá 9:00 - 12:00 a 15:30 - 17:30

Poslední aktualizace: 5.3.2013 18:01:37

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.