Rychlé vyhledávání akcí

Edu Bubo Klub

edububoklub_ilustrfoto

Mateřská a důchod je čas, který máte pro sebe. Využijte ho smysluplně v Edu Bubo Klubu. Herna, občerstvení s venkovní terasou, hlídání dětí, oslavy, kurzy pro děti i dospělé, jednorázové akce pro rodiny, venkovní hřiště a to vše v parku...

Herna:

Klimatizovaná herna pro malé i větší návštěvníky je vybavena nejrůznějšími hračkami a slouží pro společné hraní dětí při návštěvě u nás. V herně se dětí učí vzájemné toleranci, ohleduplnosti k sobě navzájem i hračkám. Mimo vyhrazené časy není v herně zajištěno hlídání. Pohrát v herničce si děti mohou zcela zdarma, odměnou pro nás bude jejich spokojenost. Vy nás naopak můžete podpořit zakoupením občerstvení, příspěvkem do kasičky či jinak.

Věková kategorie: 0 – 6 let

 

Hlídání

Edu Bubo Klub pro Vás zajistí hlídání a můžete se spolehnout, že ať už v herně nebo v parku, vždy bude o Vaše „zlatíčko“ skvěle postaráno. Na hlídání se snaží vybrat vždy člověka se zkušenostmi, který bude nejen na děti „dohlížet“, ale případně pro ně vytvoří i nějaký program. Hlídání (ve vymezeném čase) nabízí pro všechny rodiče, kteří se v klubu vzdělávají i pro rodiče, kteří potřebují část týdne věnovat práci, nákupům či sobě. Pro práci pak můžete využít přímo prostory zdejší kavárny.

Cena: 150 Kč/hod.
Věková kategorie: 2 – 6 let
Rezervace: e-mailem nebo telefonicky 

 

Oslavy

Hledáte příjemné místo pro uspořádání narozeninové oslavy nebo společné setkání dětí a dospělých? Můžete využít prostory Edu Bubo klubu. V domluvený den a čas bude klub uzavřen pro Vaši akci a bude Vám zcela k dispozici i personál na recepci. Využít můžete jak hernu, tak kavárnu s učebnou (ta standardně nabízí kapacitu 12 židlí a 10 kavárenských stolů), WC pro dospělé, dětské WC a venkovní prostory parku. K dispozici Vám bude i standardní nabídka občerstvení. Můžete si však dodat vlastní občerstvení a pro uskladnění využít lednici na recepci.

Cena: 600 Kč/hod. + 2000 Kč záloha 
Kapacita: 10 dětí s doprovodem
Rezervace: e-mailem nebo telefonicky

Kurzy pro děti

 

Pro nejmenší děti s rodiči jsou v klubu připravené kurzy nebo spíš zábavné bloky, na kterých se zpívá, tančí, cvičí a mnoho dalšího. Pro starší děti nabízí kurzy angličtiny a kurzy tvoření. V konkrétním popisu kurzu najdete požadavek na věk dítěte. Protože v Edu Bubo klubu vědí, že děti jsou často nemocné, nebo chcete odjet k babičce či na dovolenou, snaží se každou hodinu kurzu koncipovat jako samostatný celek. Není teda žádný problém vynechání hodiny. Lektorka se k probranému tématu určitě vrátí. Proto je možné zakoupit vstup jak na samostatnou hodinu nebo si předplatit více vstupů za zvýhodněnou cenu (permanentka).

Cena: v nabídce kurzů 
Věková kategorie: 0 – 7,5 let 
Rezervace: e-mailem nebo telefonicky
Hodina kurzu: 45 – 50 minut
Termíny: → podle rozvrhu

Nabídka kurzů:
ARD → Rozmluvte se spolu s dětmi (jazykový)
AD → Hrajeme si s angličtinou (jazykový) 
VN → Nespíme, tak tvoříme (výtvarný) 
VU → Malý umělec (výtvarný)
PT → Tvořilové (tvořivý) 
PK → Klubíčka (pohybový)
PO → Objevitelé (pohybově-tvořivý)

edububoklub_ilustrfoto

Adresa:Podkovářská 933, 19000, Praha 9, Praha
Telefon:+420 777 942 176
Email:info@edububoklub.cz
Web:www.edububoklub.cz
Otevírací doba:

 

EDU BUFET
Po–Ne 9:00–20:00

BUBO HERNA
Po–Ne → podle rozvrhu
(nebo dle dohody)

Vstupné/Cena:

 

Herna bez hlídání zdarma

Herna s hlídaním  150 Kč/hod.  

Pro děti:Dětské menu | Možnost přebalování | Nočník | Dětský koutek vnitřní | Dětské hřiště venkovní | Hračky | Možnost ohřátí kojenecké stravy | Možnost hlídání dětí
Poslední aktualizace: 18.9.2017 11:16:20

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.