Rychlé vyhledávání akcí

Bejbáček

bejbacek_ilustrfoto

Bejbáček chce umožnit maminkám na mateřské dovolené, ale i těm zaměstnaným vyjít z izolace a prožívat mateřskou dovolenou a volný čas aktivně, dostat se mezi ostatní maminky, poznat nové přátele, ukázat své dovednosti, něčemu se přiučit, postěžovat si na svá trápení a starosti všedních dnů, poveselit se při vyprávění, co už který capart zvládá a vzájemně si vypomoci. Chce bavit nejen děti, ale i maminky, chce pořádat kurzy, semináře, přednášky podle Vašich zálib a zájmů i pro Vás. Chce fungovat na principu vlastní aktivity a tvořivosti maminek a ostatních rodinných příslušníků a jejich dětí, chce od zájmových aktivit maminek odvíjet provoz a program centra Bejbáček. Chce se scházet a věnovat se společným činnostem z různých oblastí - pohybové, hudební, výtvarné. Činnosti chce přizpůsobit věku a zájmu dětí, tak aby podporovaly rozvoj osobnosti dítěte a podílet se na jeho zdravém citovém, rozumovém a tělesném rozvoji. Chce, aby děti navázaly kontakty, domlouvaly se s vrstevníky, nenásilnou formou se seznámily s novým prostředím a pravidly. Chce, aby si pohrály s neokoukanými hračkami, učily se je uklízet a půjčovat.

Bejbáček je součástí Klubu Spirála, která je odloučeným pracovištěm Domu dětí a mládeže v Orlové - Lutyni (bývalá Kotva).

 

Herna a tělocvična - Volné hraní
 

Možnost dětí a maminek či babiček si pohrát s neokoukanými hračkami, s novými kamarády, jen tak si zacvičit v dětské tělocvičně, zaskákat si na trampolíně, či se vrhnout do kuliček. Pro dospělé možnost popovídání při kávě či čaji.

V letním počasí je otevřena i zahrada Bejbáčku - jediné dětské hřiště v Orlové se sociálním zařízením, občerstvením a zabezpečením.

 

Adresa:odloučené pracoviště DDM Orlová – /bývalá Kotva/, Energetiků 940, 73511, Orlová, Moravskoslezský kraj
Telefon:+420 603 858 512
Email:bejbacek.vivina@seznam.cz
Web:www.bejbacek.webnode.cz
Otevírací doba:

 

Otevřeno pondělí - pátek: 9:00 - 11:30 a 15:00 - 18:00

Volná herna a tělocvična každý den dopoledne, odpoledne denně kromě úterý.

Vstupné/Cena:

 

Jednorázové vstupné do herny:

30,- Kč/maminka + 1 dítě

40,- Kč/maminka + 2 děti

Pronájem prostor na dětské narozeninové oslavy: 200 - 300,- Kč/hodina

Pro děti:Možnost přebalování | Nočník | Dětský koutek vnitřní | Hračky | Možnost ohřátí kojenecké stravy
Poslední aktualizace: 14.11.2019 15:04:28

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.