Rychlé vyhledávání akcí

Jóga s hlídáním dětí a Gravid jóga - Andělky

Ententýky

Jógou se nazývá starověké cvičení, které pomáhá utvářet harmonii těla, mysli a duše. Lidé cvičí jógu po tisíce let, aby pocítili klid a harmonii v sobě samých. Cvičení jednotlivých póz je jedním z nejznámějších druhů jógy. Během cvičení jógy si více uvědomujeme naše dýchání a spolupráci našeho těla s naší myslí. Jóga také napomáhá být zdravější a šťastnější a to díky vitalní životní energii, která proudí celým naším tělem.

Kurzy Gravid jógy pomáhají mimo jiné budoucím maminkám připravit se na to, že ony jsou jedinečné bytosti, které dají život svým dětem. Kromě toho udržují maminky svou kondici, učí se soustředit, zpružňují své pohyby a harmonicky se uklidňují. Jógové pozice jsou přizpůsobené stavu maminek v jednotlivých trimestrech, lektorka upozorňuje na jejich vhodnost a provedení.

Připravujeme také kurzy jógy po porodu,které absolvují maminky po šestinedělí i se svými miminky až do doby, kdy se děti začnou rychleji pohybovat. Cviky jsou uzpůsobené stavu maminek.
V době konání kurzu Vám rádi pohlídáme Vaše dítě (děti) v naší herně.

Doba trvání kurzu:1x týdně; 1 lekce = 50 minut
Věková kategorie:rodiče + hlídání dětí; těhotné ženy
Poslední aktualizace: 5.3.2013 15:51:15

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.