Rychlé vyhledávání akcí

In-line park U cementárny

In-line park U cementárny

Sportovní areál U cementárny byl otevřen v září 2014, nabízí 200 m dlouhou in-line dráhu se speciálním povrchem, 1200 m asfaltové in-line dráhy a moderní dětské hřiště.

 

 

 

 

Uvnitř oplocené části areálu jsou dvě in-line dráhy. Jedna s klopenými zatáčkami o délce 200 m pro ostřílené bruslaře lemovaná mantinely a druhá s asfaltovým povrchem o délce 400 m. Nejdelší in-line dráha s asfaltovým povrchem má celkovou délku 1 200 m a vede i mimo oplocenou část areálu. Její venkovní část je tak přístupná kdykoliv. Je lemovaná lavičkami a v jejím okolí je příjemné prostředí lesního charakteru.

Ti nejmenší si tu mohou hrát nejen na pískovišti, ale také na různých houpačkách, prolézačkách a jezdit na skluzavkách. Můžete skákat na trampolíně, točit se na dětském kolotoči... Dětské hřiště má umělý bezpečnostní povrch, který při svém dovádění uvítají děli, ale určitě i jejich rodiče. K posezení slouží lavičky, které jsou umístěny v několika částech hřiště.

detskehriste_ucementarny_ostrava

inlinedraha_ostrava_sport_brusleni

Adresa:U cementárny, 70200, Ostrava, Moravskoslezský kraj
Telefon:+420 727 805 870
Email:infocentrum@sareza.cz
Web:www.sareza.cz
Otevírací doba:

Zimní období: denně 8:00 - 17:00 hodin

Vstupné/Cena:

vstup volný

Pro děti:Bezbariérový přístup | Dětské hřiště venkovní
Poslední aktualizace: 11.11.2014 8:52:50

undefined zone730

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.