Rychlé vyhledávání akcí

Kreslená a počítačová animace v Muzeu Karla Zemana

krouzky_animace_muzeumkarlazemana_ilustrfoto2

Máte doma děti, které rády kreslí a mají tolik fantazie, že se jim už nevejde do kapes? Využijte jejich talentu a přihlaste je na kroužek kreslené a počítačové animace v Muzeu Karla Zemana!

Pod vedením zkušené lektorky ze spolku Ultrufun budou děti kreslit na prosvětlovacích LEDdeskách. Své výtvory se naučí rozpohybovat a upravovat ve specializovaných počítačových programech Adobe After Effects a Premiere.

Pozadí, prostředí a výtvarné návrhy budou vytvářet na Ipadu. Cílem kroužku je vytvořit samostatně či společně jeden nebo více krátkých animovaných filmů a postprodukčně je doladit k dokonalosti, tak aby mohly např. vycestovat na festivaly animace. Na konci škol. roku pak proběhne slavnostní premiéra všech filmů na velkém plátně v pražském kině pro rodiče i přátele.

Vybírat můžete hned ze dvou termínů! Děti mohou chodit v pondělí 17–19h se začátkem od 02. 03. 2020, nebo ve čtvrtek 17–19h se začátkem od 05. 03. 2020.
Cena za kroužek (16 dvouhodinových lekcí) je 4 200 Kč a zahrnuje veškerou techniku, počítačové programy a další materiály. Doporučeno pro děti od 11 let.

Podrobné informace a přihlášky najdete na http://bit.ly/krouzky_jaro2020.

Email:info@muzeumkarlazemana.cz
Doba trvání kurzu:16 lekcí; 1 lekce = 2 hodiny
Věková kategorie:11 let a více
Kurz se koná:
Poslední aktualizace: 17.2.2020 10:21:17

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.