Rychlé vyhledávání akcí

Dětské dopravní hřiště Mělník

Ententýky

Dětské dopravní hřiště Mělník je multifunkční prostor. V budově je multifunkční učebna vybavená odpovídající moderní technikou a využitím pro výuku i školení pro skupinu cca 30 lidí. Tento prostor je využíván pro pravidelnou výuku dopravní výchovy pro mateřské, základní i střední školy. V areálu je i autocvičiště, které je využíváno autoškolami k výuce před vlastní výukou na pozemních komunikacích. V rámci areálu je multifunkční sportovní hřiště otevřené v říjnu 2013, které slouží jako hřiště pro většinu míčových sportů (volejbal, basketbal, nohejbal, florbal, házená, badminton, apod.). Areál je plně oplocen, což zajišťuje bezpečný pohyb po hřišti všem věkovým skupinám, při dodržování provozního řádu vyvěšeného v areálu.

V budově je multifunkční učebna vybavená odpovídající moderní technikou a využitím pro výuku i školení pro skupinu cca 30 lidí. Tento prostor je využíván pro pravidelnou výuku dopravní výchovy pro mateřské, základní i střední školy. V areálu je i autocvičiště, které je využíváno autoškolami k výuce před vlastní výukou na pozemních komunikacích. V rámci areálu je multifunkční sportovní hřiště otevřené v říjnu 2013, které slouží jako hřiště pro většinu míčových sportů (volejbal, basketbal, nohejbal, florbal, házená, badminton, apod.). Areál je plně oplocen, což zajišťuje bezpečný pohyb po hřišti všem věkovým skupinám, při dodržování provozního řádu vyvěšeného v areálu.

Adresa:Karolíny Světlé 595, 27601, Mělník, Středočeský kraj
Telefon:+420 315 635 334
Email:i.podivinska@melnik.cz
Web:www.melnik.cz
Poslední aktualizace: 26.4.2014 22:53:46

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.