Rychlé vyhledávání akcí

Sporty - Monkey 's Gym

Sporty - Monkey 's Gym

Základy nejznámějších sportů jsou specialitou Monkey 's Gym, kterou chce předškolákům (a menším školákům) přiblížit v několika blocích to nejdůležitější ze sportovních aktivit.

Právě v tomto období je velmi vhodné, aby děti dostaly obecné základy pro širokou paletu možných sportů, avšak prozatím bez úzké specializace a bez nutnosti věnovat se konkrétnímu sportu již intenzivně či dokonce závodně. Obratnost, kterou touto průpravou získají, pak využijí nejen ve škole, ale i dalších oblastech. Ve srovnání s vrstevníky budou mít náskok v podobě kvalitního základu pro další rozvoj.

V průběhu semestru se tak po několik hodin v hlavním bloku věnujeme fotbalu, basketbalu, házené, volejbalu, tenisu, hokeji, golfu, gymnastice, atletice… A to vždy zábavnou formou, která je kromě praktické části doplněna i o vhodnou teoretickou průpravu – pravidla, historie, známí sportovci, největší úspěchy atp.

Doba trvání kurzu:pololetí; 1 lekce = 60 minut
Počet dětí v kurzu:max. 12 dětí
Věková kategorie:5 - 7 let
Kurz se koná:
Poslední aktualizace: 31.1.2014 19:30:53

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.