Rychlé vyhledávání akcí

Sourozenci - Monkey 's Gym

Sourozenci - Monkey 's Gym

Kurz pro rodiče, kteří chtějí zajistit cvičení pro nestejně staré sourozence. Podmínkou je, aby bylo mladšímu sourozenci alespoň 18 měsíců. Od tohoto věku je již možné skloubit úvodní a závěrečnou část hodiny, které jsou společné.

V úvodu zařazujeme aktivity, které mohou sourozenci provádět společně, případně za dopomoci rodiče – děti se společně rozběhají, zahřejí, vydovádí a připraví na další část hodiny. Hlavní blok je rozdělen dle věku – starší děti cvičí samy pod vedením instruktora, náplň jejich hodiny kopíruje metodiku uplatňovanou pro děti ve věku 3–7 let. Mladší sourozenec se v této části společně s rodičem a druhým instruktorem věnují pohybovým aktivitám vhodným pro děti do 3 let. V druhé půlce hodiny jsme pro mladší sourozence připravili i blok, v rámci kterého se zklidní, pohrají si a připraví na závěrečnou část. Ta je opět společná a zahrnuje oblíbené hry s míčem, obručí nebo padákem.

Doba trvání kurzu:pololetí; 1 lekce = 60 minut
Počet dětí v kurzu:max. 12 dětí
Věková kategorie:18 měsíců a více s rodiči
Kurz se koná:
Poslední aktualizace: 31.1.2014 19:26:09

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.