Rychlé vyhledávání akcí

Rodiče s dětmi - Monkey's Gym

monkeysgym_ilustrfoto2

Cílem cvičení dětí od 6 měsíců do cca 3 let je začít rozvíjet nejzákladnější pohybové návyky, podpořit koordinaci celého těla a rovnováhu, zaměřit se na rozvoj lezení, chůze a překonávání menších překážek. Skladba lekcí v rámci jednoho semestru je koncipována tak, aby děti postupně získávaly nové dovednosti, následně je zdokonalovaly a přidávaly další. Pomůcky a pohybové aktivity v hodinách se různě obměňují, aby pohyb byl pro děti hlavně zábavou a hrou.

Jednotlivé lekce nebo blok několika lekcí mají dané téma, kterému se věnujeme, a které děti uvede do dalších oblastí jejich rozvoje – barvy, čísla, zvířátka, jména, nové pohyby, tvary, části těla atp. Tématu přizpůsobujeme zejména úvodní část a nenásilnou formou během hry tak rozvíjíme i ostatní smysly.

Důležitou součástí je také hudba, která doprovází každý blok. Volíme české i anglické písničky pro děti, tradiční i méně známé. Ty nejoblíbenější s dětmi i zpíváme a učíme se jednoduché texty.

Doba trvání kurzu:pololetí, 1 lekce = 45 minut
Věková kategorie:děti 6 - 30 měsíců s rodiči
Kurz se koná:
Poslední aktualizace: 31.1.2014 19:16:38

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.