Rychlé vyhledávání akcí

Předškoláci - Monkey's Gym

Předškoláci - Monkey's Gym

Pohybovou průpravu v této věkové kategorii vnímáme jako příležitost zdokonalit již naučené dovednosti a připravit děti na různé sportovní aktivity. Děti v tomto věku jsou většinou velmi živé a my se snažíme jejich energii v hodinách cvičení nasměrovat tím správným směrem. 
Jako základ pro další sportovní specializaci slouží speciálně připravená metodika, ve které klademe důraz na intenzivnější zdokonalování pohybových dovedností a prohlubování kooperace v kolektivu vrstevníků.

Zařazujeme složitější cviky na velkém nářadí, posilujeme svalovou soustavu úměrně věku dítěte, dále rozvíjíme hrubou motoriku, věnujeme se míčovým hrám. Hodiny pravidelně prokládáme obtížnějšími hrami, zaměřeným již na logické myšlení a kombinaci. Vše v duchu našeho základního přístupu – aby se děti při pohybu hlavně bavily a do kurzů se rády vracely. Při cvičení zpíváme s dětmi anglické a české písničky a prohlubujeme tak jejich všestranný rozvoj.

Doba trvání kurzu:pololetí; 1 lekce = 60 minut
Počet dětí v kurzu:max. 12 dětí
Věková kategorie:4 - 7 let
Kurz se koná:
Poslední aktualizace: 31.1.2014 19:22:28

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.