Rychlé vyhledávání akcí

FitMAMI Basic

Ententýky

Cvičení pro maminky s miminky a malými dětmi v tělocvičně.

Prosek:
Lekce probíhá v tělocvičně sokolovny. K dispozici je šatna a prostor na odložení kočárků. Začíná se jednoduchým, ale intenzivním zahřátím. Pak následuje posilovací a formovací část, kdy cvičíme s thera-bandem švihadly i samotnými dětmi - pokud mají chuť a náladu. Závěrečná část je věnovaná přímo dětem, se kterými procvičíme smysl pro rytmus, koordinaci a motoriku. Kromě energie a dobré nálady si s sebou nezapomente vzít také dostatečnou zásobu říkanek a písniček.

Hostivař:
Cvičení probíhá ve velkém sále, kde můžeme cvičit prakticky stejný trénink jako venku tzn. že cvičíme s kočárkami. Bez kočárků se cvičí pouze tehdy, pokud se sejdou samé starší děti, které již v kočárku být nechtějí. K dispozici je šatna a bufet, kde lze zakoupit vodu ap. FITMAMI trénink je zde postaven jako intervalový trénink, při kterém se střídá aerobní a posilovací část pro maminky. Děti se do cvičení aktivně zapojují a v pauzích si mohou hrát - vezměte jim s sebou hračky:-). Při tréninku využíváme mnoho cvičebních pomůcek, ale i tradiční cvičební lavičky, židle ap. Potřebovat budete pouze sportovní obuv a oblečení pro sebe, podložku nebo ručník a vodu na doplnění tekutin.

Chodov:
Cvičení probíhá ve velké tělocvičně s mnoha cvičebními pomůckami. K dispozici je šatna a prostor na uschování kočárků. FITMAMI trénink je zde postaven jako intervalový trénink, při kterém se střídá aerobní a posilovací část pro maminky. Děti se do cvičení aktivně zapojují a v pauzách si mohou hrát - vezměte jim s sebou hračky:-). Cvičí se bez kočárků. Potřebovat budete pouze sportovní obuv a oblečení pro sebe, podložku nebo ručník a vodu na doplnění tekutin. K dispozici jsou velké míče, overbally, gumičky a švihadla.

Doba trvání kurzu:8 lekcí, 1x týdně 60 minut
Věková kategorie:maminky s dětmi v kočárku
Poslední aktualizace: 5.3.2013 15:50:46

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.