Rychlé vyhledávání akcí

Angličtina pro děti - Babyenglish

Ententýky

Angličtina pro děti od 2 - 3 let - Babyenglish1xtýdně, využívá zejména metodu Total Physical Response, děti během učení používají všechny smysly. Výuka je založena na jednoduchých říkadlech, písničkách a básničkách, děti budou během výuky tvořit, hodně si hrát, hýbat se i kreslit. Jedná se o opravdovou výuku hrou.
———

Angličtina pro děti od 3 do 4 let - Here´s Patch 1x týdně, jedná se o kurs, kde budeme používat učebnici Here´s Patch. Celý kurs je doprovázen pejskem Patchem,který si s dětmi bude hrát, smát a učit se. Kurs bude využívat metodu Total physical response, děti se budou učit všemi smysly, tedy jazyk hlavně prožívat.
———

Angličtina pro děti od 5 let - Playway 2x týdně, budeme používat učebnici Playway to English. I tyto děti se budou učit zejména pomocí metody Total physical response. Děti si během lekce budou hrát, kreslit, zpívat, učit se říkadla i jednoduché básničky, hodně mluvit. děti budou mít možnost sledovat jednoduché skeče na DVD.
———

Angličtina pro děti od 1. či 2. třídy - Kidsbox 2x týdně, v tomto kursu budeme používat naprosto novou učebnici Kidsbox, která využívá převratné novinky při používáni DVD ve výuce. Stejně jako v ostatních našich kursech pro děti, i tady se budou děti učit pomocí metody Total physical response, tedy používat ve vyučování všechny smysly.

Věková kategorie:2-8 let
Poslední aktualizace: 5.3.2013 15:51:39

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.