Rychlé vyhledávání akcí

Videoherna a muzeum arkádových automatů Aréna

Videoherna a muzeum arkádových automatů Aréna

Pokud nemůžete zapomenout na všechny ty úžasné okamžiky v pouťových maringotkách nebo porevolučních hernách, toto arkádové muzeum je pro vás místo zaslíbené. Na cestě zpátky v čase je dovoleno hrát na všech funkčních strojích, a že jsou mezi nimi ty největší legendy staré již více než 30 let uvidíte sami. Atmosféru vyjma blikajících obrazovek a log her dokresluje i stylové osvětlení. Ukažte svým dětem, jakými hrami jste se bavili právě vy!

Poslání projektu:

I. 
Vytvořit, udržet a rozvíjet muzeální projekt, který by k sobě stahoval unikátní arkádové automaty a dal jim tak šanci na další život.

II. 
V Aréně pak formou prohlídky dát veřejnosti možnosti si na automatech zahrát a vyzkoušet si tak hry z odlišných dekád vývoje tohoto pilíře herního průmyslu. 

III. 
Prezentace legendárních her a všech našich automatů v médiích, aby nezmizely z povědomí a pokud možno tak trvale poskytovaly hráčům kontakt s jejich neopakovatelným hardwarem.

IV. 
Pořádání doplňkových kulturních akcí uvnitř Arény i na externích soukromých výjezdech.

 

Adresa:U Větráku 280, 27351, Červený Újezd, Středočeský kraj
Web:www.arcadehry.cz
Poslední aktualizace: 22.6.2015 17:42:38

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.