Rychlé vyhledávání akcí

Dům pohádek

Dům pohádek

Cesta za oblíbenými postavičkami z českých večerníčků, za pohádkou i aktivní zábavou vede do unikátního Domu pohádek v Plzni.

V hlavním prostoru Domu pohádek najdete kresby Krtečka, Křemílka a Vochomůrky, Rákosníčka, Rumcajse, Manky a Cipíska, Večerníčka, Macha a Šebestové, Maxipsa Fíka nebo Králíků z klobouku. Kromě čtyřmetrové pařezové chaloupky se skluzavkami, nebo Rákosníčkova kolotoče také školičku Macha a Šebestové, kde si předškoláci mohou hrát na opravdovou školu. Ateliér, kde se vám bude věnovat jedna ze zdejších "tet", je určen pro malování, kreslení, modelování a mnoho dalších činností. Multifunkční prostor Pohádkového ateliéru, kde je k dispozici další "teta", se dá využít kromě divadelní improvizace i k promítání dětských filmů nebo k různým soutěžím, hrám, pohybovým aktivitám, pořádání karnevalů, dětského disca nebo karaoke. V prostorách Domu pohádek potkáte také zdejší maskoty - Krtečka, Křemílka a Vochomůrku, nebo Večerníčka.

V Domě pohádek nechybí ani cukrárna s dětským koutkem.

Dům pohádek je jednopodlažní stavba s plně využitou střechou, která se o prázdninách mění v obrovské dětské hřiště se spoustou hracích prvků, prolézaček nebo pískovištěm.

Nově Dům pohádek nabízí službu hlídání dětí. Zajistit pro Vaše děti hlídání je možné v pracovních dnech (úterý - neděle) od 9-19 hod. Postarají se tu o děti od 3 let. Mimo otevírací dobu je třeba se objednat alespoň 24 hodin předem na tel. 725 950 066. Pravidelné hlídání dětí si též domluvte na uvedeném čísle.
 

Adresa:Na Chmelnicích 3, 30100, Plzeň, Plzeňský kraj
Telefon:+420 725 950 066
Email:reditel@polproduction.cz
Web:www.dumpohadek.cz
Otevírací doba:

Út - Ne: 9:00 - 19:00

Vstupné/Cena:

dospělí, děti 2-15 let

ÚT - PÁ 79,- Kč 79,- Kč
SO - NE 99,- Kč 99,- Kč

Rodinné vstupné

2 dospělí + 3 děti
ÚT - PÁ 259,- Kč
SO - NE 319,- Kč

Děti do 2 let: 39,- Kč
ZTP 69,- Kč + doprovod zdarma

Pro děti:Dětský koutek vnitřní | Možnost hlídání dětí
Poslední aktualizace: 1.12.2014 0:01:13

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.