Rychlé vyhledávání akcí

Výstava stanů a vybavení do přírody

Výstava stanů a vybavení do přírody

Každoroční akce pro všechny milovníky přírody, sportu a kempování je tu! Od 31. 5. až do 20. 8. Výstaviště v pražských Letňanech hostí již 26. ročník Výstavy stanů. Největší akce svého druhu ve střední Evropě se letos představí v rozšířeném formátu: kromě 160 postavených stanů na vás čeká 350 modelů spacáků, obdobný počet karimatek, na 500 modelů batohů a více než 300 modelů kempingového nábytku.
Na Výstavě stanů si vyberou ti, kdo chtějí vyrazit na výlet s rodinou, na dovolenou, do přírody, za sportem, na expedice, i ti, kdo si chtějí užít léto na zahradě či na chatě. Nespornou výhodou a hlavní předností Výstavy stanů totiž zůstává především možnost si všechny produkty prohlédnout, vyzkoušet, osahat, porovnat a rovnou zakoupit. Proto tady ani letos nechybí spacákové a karimatkové ležení se zónou s oblázky pro ověření a porovnání pohodlí a odolnosti vybraných modelů. Na 200 m2 pak nově naleznete také velký outlet obuvi určené na turistiku a volný čas.

Termín: 31. 5. – 20. 8. 2023, každý den od 10:00 do 20:00, včetně víkendů a svátků
Místo: Výstaviště PVA EXPO Praha-Letňany
Vstup i parkování (přímo u vchodu) jsou zdarma!

Více na www.vystavastanu.cz

Délka trvání akce:otevřeno denně 10:00 - 20:00 hodin

Komentáře

Komentáře mohou z důvodu kontroly obsahu psát jen registrovaní a přihlášení návštěvníci. Přihlásit se můžete i přes svůj facebookový profil:

Jméno:
Heslo:
 
Obnovit zapomenuté heslo


Poslední aktualizace: 15.6.2023 13:17:38

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.