Rychlé vyhledávání akcí

Putovní výstava "Ještě jsme ve válce"

Putovní výstava

Výstava série deseti komiksových příběhů z 20. stolení bude umístěna v rohové Mníšecké kapli ke shlédnutí každý den v otevírací době prodejny až do konce roku 2020.
Třináct předních českých a slovenských výtvarníků vytvořilo sérii komiksů, které neotřelým způsobem přibližují události moderních dějin. Výstava představuje osudy třinácti lidí, kteří bojovali na válečné frontě, prošli koncentračními tábory či komunistickými lágry nebo zažili mučivé výslechy StB.

Putovní výstava Ještě jsme ve válce – Příběhy 20. století vychází ze stejnojmenné knihy, která v roce 2012 získala prestižní ocenění Muriel za nejlepší komiksovou knihu roku.

Komiksová kniha i výstava vznikla ve spolupráci Ústavu pro studium totalitních režimů, organizace Post Bellum a nadace Crocodille.
 

Věková kategorie:Věková kategorie neuvedena

Komentáře

Komentáře mohou z důvodu kontroly obsahu psát jen registrovaní a přihlášení návštěvníci. Přihlásit se můžete i přes svůj facebookový profil:

Jméno:
Heslo:
 
Obnovit zapomenuté heslo


Poslední aktualizace: 2.2.2020 21:50:13

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.