Rychlé vyhledávání akcí

Hravá výstava ZACHUCHLENO ve Sladovně

Hravá výstava ZACHUCHLENO k vidění ve Sladovně

Do Sladovny zavítal Chuchel, bláznivá postavička z oceněné počítačové hry.

Oživte Chuchla a zažijte na vlastní kůži jeho dobrodružství! Pomozte mu splnit několik úkolů a úspěšně dojít do cíle. Co myslíte, může být počítačová hra uměleckým dílem? Přijďte to zjistit!

Zachuchleno je určeno dětem do 10 let a jejich dospělým. Kapacita výstavy je omezená, doporučujeme zarezervovat si vstupenky na webu Sladovny (www.sladovna.cz).

„Výstava byla nainstalována v roce 2019 v muzeu v Roztokách u Prahy a ve Sladovně měla být uvedena už dříve, ale komplikace spojené s pandemií nám to nedovolovaly. Nyní jsem moc rád, že můžeme u nás Chuchla konečně přivítat,“ říká Adam Langer, ředitel Sladovny a jeden z tvůrců výstavy.

Výstava je inspirovaná úspěšnou počítačovou hrou CHUCHEL a vznikla ve spolupráci s Amanita Design, umělci ze Sunshine Cabaret a Středočeským muzeem v Roztokách u Prahy.

Věková kategorie:pro děti do 10 let s rodiči
Délka trvání akce:Otevřeno od úterý do neděle v časových blocích (od 9 do 17 hod.)
Akce se koná:
20.3.22 - 30.8.22, kromě pondělí Sladovna Písek - Písek, Jihočeský kraj

Související dokumenty:

Komentáře

Komentáře mohou z důvodu kontroly obsahu psát jen registrovaní a přihlášení návštěvníci. Přihlásit se můžete i přes svůj facebookový profil:

Jméno:
Heslo:
 
Obnovit zapomenuté heslo


Poslední aktualizace: 25.3.2022 19:40:36

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.