Rychlé vyhledávání akcí
Ententýky.cz

Výlet do zoologické zahrady v Praze potěší celou rodinu. Bez problému zde lze strávit třeba celý den.


Výlet do zoologické zahrady v Praze potěší celou rodinu. Bez problému zde lze strávit třeba celý den. Děti budou nadšené z dětského koutku, kde se mohou projet vláčkem (10,-Kč), nakrmit kozy (5,-Kč/1 porce kuliček), svézt se na poníku (20,-Kč) a v případě teplého počasí se cachtat v bazénku. V areálu je také několik dřevěných hřišť, nepřeberné možnosti občerstvení, lanovka a samozřejmě spousta zvířat v často zajímavě řešených výbězích. U vybraných zvířat probíhají v určenou hodinu komentovaná setkání. U vchodu je možné si zapůjčit golfové hole nebo dřevěný zoo vozík pro snadnější přepravu menších dětí z místa na místo. Návštěvu zoo lze spojit s návštěvou botanické zahrady, kde je zajímavý zejména skleník Fata Morgana. V sezóně (duben - září) je možné využít tzv. Trojskou kartu, která umožňuje vstup současně do zoo, botanické zahrady a Trojského zámečku za výhodnou cenu. Parkování u zoo stojí 100,-Kč. Zoo je otevřená každý den, Fata Morgana má v pondělí zavřeno.

Šťastnou cestu!

Vstupné zoo:
Dospělí 150 Kč
Děti 3-15 let, studenti, důchodci, ZTP/ZTP-P
Doprovod dospělých s průkazkou ZTP/P má vstup zdarma.
Dospělý doprovod dětí s průkazkou ZTP nebo ZTP/P má vstup zdarma. 100 Kč
Rodiny (2 dospělí + 2 děti) 450 Kč
Děti 0-3 roky Zdarma
Skupiny nad 10 osob
V případě školních výprav má pedagogický doprovod vstup zdarma (Na 10 dětí maximálně 1 dospělý, pro děti předškolního věku na 5 dětí maximálně 1 dospělý.) Sleva 10%
Důchodci do 70 let s průkazkou na slevy PID 1 Kč
Důchodci nad 70 let (od 5.4.2008) 1 Kč
Psi 20 Kč
Lanová dráha 15 Kč
Vyhlídkový vláček
(Jezdí jen v sezoně - duben až říjen) Dospělí 30 Kč
Děti, studenti, důchodci, držitelé ZTP 20 Kč
Trojská karta
Dospělí 250 Kč
Děti 6-15 let 130 Kč
Rodinná (2 dospělí + 2 děti od 6 let) 650 Kč

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.