Rychlé vyhledávání akcí

Z Pikovic vláčkem do Pikovic na lodičce

Místo:Středočeský > Praha-západ > Hradištko
kanoesazava

Tento výlet začíná v Pikovicích, kde na železniční zastávce nasednete na Posázavský Pacifik jedoucí do Týnce nad Sázavou.


Návrh trasy: Pikovice zastávka ČD - Týnec nad Sázavou - Pikovice (délka trasy cca 32km)

Tento výlet začíná v Pikovicích, kde na železniční zastávce nasednete na Posázavský Pacifik jedoucí do Týnce nad Sázavou. V Týnci zamíříte do půjčovny lodiček u řeky (Bisport, tel.: 317 701 460, www.bisport.cz), kde si vyzvednete loď, kterou jste si před tím telefonicky zarezervovali, spolu se vším potřebným vybavením včetně plovací vesty a pak hurá po Sázavě přes 8 jezů zpátky do Pikovic. Po cestě je o prázdninách spousta možností k občerstvení. Voda pěkně proudí, takže těch 16km rychle utíká. Krásná krajina, mnoho možností ke koupání. Pokud se budete dobře dívat, uvidíte i čarodějnici na koštěti! V Pikovicích odevzdáte svou lodičku a můžete si například zajít na dortík do blízké cukrárny. Ahoj a šťastnou cestu!

Komentáře

Komentáře mohou z důvodu kontroly obsahu psát jen registrovaní a přihlášení návštěvníci. Přihlásit se můžete i přes svůj facebookový profil:

Jméno:
Heslo:
 
Obnovit zapomenuté heslo


Poslední aktualizace: 5.3.2013 17:42:32

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.