Rychlé vyhledávání akcí
Ententýky.cz

Vydáte-li se do plzeňského DinoParku můžete se těšit především na veleještěry z druhohorního období v životních velikostech. Někteří z nich se navíc hýbou - pokyvují hlavou či ocasem nebo otvírají tlamu.


Vydáte-li se do plzeňského DinoParku můžete se těšit především na veleještěry z druhohorního období v životních velikostech. Někteří z nich se navíc hýbou - pokyvují hlavou či ocasem nebo otvírají tlamu. Všechny modely jsou ozvučené. Celý areál je koncipován především pro děti, které se mohou vyfotografovat v rozevřené tlamě dinosaura, ovládat zvukové projevy některých zvířat pomocí tlačítek a nebo si zakoupit dinosauří hračku u vchodu do parku. Součástí parku je také 3D kino, kde je možné přes speciální brýle shlédnout film o vzniku života na Zemi. Specialitou DinoParku je dětské paleontologické hřiště v podobě velkého pískoviště se zakopanou kostrou jednoho z dinosaurů. Úkolem dětí je kostru nejen vyhrabat, ale i určit, o jaké zvíře se jedná. Samozřejmostí je občerstvení.
DinoPark sousedí se zoologickou a botanickou zahradou, proto je možné prohlédnout si také je.

Otevírací doba: duben - říjen 8:00 - 18:00
listopad - březen zavřeno

Vstupné: dospělí 90,-Kč, děti do 15 let 60,-Kč, děti do 3 let zdarma

více info: www.dinopark.cz

Šťastnou cestu!

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.